Unutulmaz anların mimarı olacak

Pandemi sürecinde misafirlerini ‘Güvende Kal’ manifestosunda yer alan önlemler ile ağırlayan Park Dedeman Kastamonu; şık salon alternatifleriyle unutulmaz düğünlerin ilk akla gelen mekânlarından biri olmayı başarıyor

Unutulmaz anların mimarı olacak
banner72

Pandemi sürecinde misafirlerini ‘Güvende Kal’ manifestosunda yer alan önlemler ile ağırlayan Park Dedeman Kastamonu; şık salon alternatifleriyle unutulmaz düğünlerin ilk akla gelen mekânlarından biri olmayı başarıyor. Dedeman’ın yarım asrı aşkın tecrübesiyle özel gün kutlamalarına ev sahipliği yapan “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi otel, tüm ayrıntıları Dedeman Wedding markası ile hayata geçiriyor. Park Dedeman Kastamonu, sevdikleriyle en mutlu günlerinde bir arada olmak isteyen çiftlere bu dönemde özel fırsatlar da sunuyor.

Kastamonu’da yer alan Park Dedeman Kastamonu, Dedeman tecrübesini ve kalitesini yansıttığı düğün organizasyonlarıyla, yeni dönemde de unutulmaz anların mimarı oluyor. Dedeman Wedding ekibi, yeni normale uygun olarak sosyal mesafenin korunduğu, hijyen kurallarının en yüksek düzeyde uygulandığı iç mekân düğün organizasyonlarıyla Park Dedeman Kastamonu’da şık bir başlangıç vaat ediyor.

Park Dedeman Kastamonu, gün ışığı alan, kolonsuz, toplam 600 kişi kapasiteli Yıldız Balo Salonu ve Ilgaz Salon ile çiftlerin en mutlu günlerine ev sahipliği yapıyor. Dedeman ‘Güvende Kal’ manifestosunda yer alan önlemlerin tüm detaylara yansıtıldığı organizasyonda, hijyen ve sosyal mesafe kuralına ek temassız hizmet anlayışı ile misafirlere güvenli ve keyifli bir organizasyon sunuluyor.

ÇİFTELERİ GÜLÜMSETECEK SÜRPRİZLER

Çiftler için özel sürprizler de hazırlayan Park Dedeman Kastamonu, karşılama kokteyli, masa süsleme, 2 kişilik menü tadımı, düğün sonrası özel balayı süiti, ilk evlilik yıldönümünde süit odada ücretsiz konaklama, gelin-damat masaj paketi ve iki kişilik odaya özel kahvaltı hediye ediyor. Düğün sahiplerinin her türlü konforunu düşünen Park Dedeman Kastamonu, gelin ve damadın ailelerinin kullanımı için iki adet günlük kullanım odası da tahsis ediyor.

DEDEMAN WEDDİNG İLE KUSURSUZ PLANLAMA

Dedeman Wedding tarafından her aşaması kusursuzca planlanan organizasyonlarda, düğün sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan tüm ayrıntılar değerlendiriliyor. Davetle ilgili yapılması gereken hazırlıklarda baştan sona kadar çiftlerin yanında olan Dedeman Wedding ekibi, karşılama kokteylinden masa süslemeye, düğün menülerinden fotoğraf, ses, müzik, ışık paketlerine kadar her detayı tek elden organize edebiliyor. Böylece çiftler yorulmadan, risk almadan, baştan sona Dedeman markasının ayrıcalığını hissedecekleri unutulmaz bir gün yaşama fırsatı buluyor.

Şık ve geniş salonları ile düğünlerin yanı sıra nişan, kına gibi tüm özel gün organizasyonlarına da ev sahipliği yapan Park Dedeman Kastamonu, son dönemde büyük ilgi gören after party’ler için de gözde mekânlar arasında yer alıyor. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER