Ücretsiz Oyunlar Oyna

Ücretsiz Oyunlar Oyna

Ücretsiz Oyunlar Oyna
banner72

Ateş ve Su Oyunları
 

Cesur erkek Ateş ile korkusuz kız Su barbioyunu.com.tr yeni kategorisinde sizleri bekliyor. En trend ve en eğlenceli oyunlardan olan ateş ve su oyna oyunuyla arkadaşınızla beraber (iki kişi) veya tek başına oynayarak maceradan maceraya atlayabilirsiniz. İki karakteri tek başınıza da yönetebildiğiniz bu ücretsiz oyun çeşitli macera senaryoları ve her bir ileri sevide zorluk derecesini artırarak her yaştan oyuncusunun beğenisini kazanıyor. Her birinde ayrı ayrı maceraların yer aldığı ateş ve suoyna oyunumuz sizleri bekliyor. Kimi zaman başkarakterler ateş ve su labirentlerden kimi zaman kalelerden kimi zaman da zorlu zindanlardan kurtaracak, türlü türlü engeller ve tuzaklar karşılaşacaksınız. Adrenalin dolu, nefesinizi kesecek olan bu macera oyunu favoriniz olacak hatta bu oyundan vaz bile geçemeyeceksiniz.


Yemek oyunları
 

Zahmetsizce yemek yapıp, kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz sunumlar yapmanın en eğlenceli ve en pratik yolu yemek oyunları kategorisinden geçiyor. Eğer sizde yemek ve tatlı yapmayı seviyorsanız, mutfakta zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız, birbirinden farklı, eğlenceli ve yeni eklenen yemek oyunlarımızla barbioyunu.com.tr adresinde sizleri bekliyoruz. İster Elsa ile dondurma yapın ister Akşam Yemeği oyununda sunum marifetinizi gösterin isterseniz Dayanıklı Mide Challenge oyunlarıyla en karmaşık ilginç yemekleri yapın isterseniz de Barbie’nin Barbekü Partisine katılıp keyifli dakikalar geçirin.


Bebek oyunları

Birbirinden tatlı bebeklere bakıcılık yapıp onlarla keyifli dakikalar geçirmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse barbioyunu.com.tr’de bebek oyunları sizleri bekliyor. Ayrıca ücretsiz oyun sitemizde sadece Barbie ve eşi Ken’in bebeklerini değil birçok çizgi film- animasyon karakterlerinin de bebeklik hallerini veya bebeklerini görebileceksiniz ve onların tatlı mı tatlı bebekleriyle keyifli dakikalar geçirip, bakıcılık yapabileceksiniz.  Mesela, Ariel ve Sevimli bebeği ya da Elsa ve Belle’nin bebeklik halleriyle hiç tanıştınız mı? Tanışmadıysanız hemen bakın. O kadar tatlılar ki vakit geçirmeye doyamayacaksınız. Bebek oyunları ile bir bebeğin annesinin yapacağı günlük bakımdan tutunda altını değiştirmek olsun, mamasını hazırlayıp yedirmek olsun, hatta eğlenceli banyo yaptırma anlarına eşlik edeceksiniz. Sizler için özenle seçmiş olduğumuz birbirinden tatlı bebek oyunlarıyla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde her zaman en güncel en yeni oyunlara ulaşabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2022, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER