Sharpie

Evde veya ofiste, istediğiniz herhangi bir yüzeyi işaretlemek için bir kalemle plan yapabilir ve istediğinizi kabaca not alabilirsiniz.

Sharpie
banner72

Bunun için günümüzün renkli kalem seti seçeneklerini kullanarak Sharpie kalem modelinizi keşfedebilir ve ihtiyacınız olan çizim ve işaretleme kalemlerini hemen satın alıp kullanabilirsiniz. 6'lı setlerden 12'li ve 24'lü setlere kadar çok çeşitli keçeli kalemler satın alabilirsiniz. Kalemler ve setler, saklanması kolay bir klipsli kapak ile saklanabilir. Birçok yüzeyde kullanılabilen Sharpie kalemler uzun ömürlüdür ve net bir tona sahiptir. Bu kalemler ekonomiktir ve karton, ahşap, metal, plastik ve taş yüzeylerde kullanılabilir.

Sharpie Kalem Özellikleri ve Kalitesi

Çeşitli sanat eserleri yapmak isteyenler için bugün işlenmesi kolay malzemeler yapılıyor. Bu malzemelerle sanat eserinizde başarılı olabilir ve harika sanat eserleri yaratabilirsiniz. Bu malzemelerden biri olan Sharpie kalem, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Birçok marka ve seçenekte bulunan kalemler, kumaşın yüzeyine istenilen rengin görüntüye aktarılmasına yardımcı olan özelliklere sahiptir. Farklı uç özellikleri ve renkleri bulunan kalemlerin kullanımı da oldukça kolaydır. https://www.guvensanat.com/sharpie sitesinden ürünü daha yakından inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER