Midi Fırın

Midi Fırın

Midi Fırın
banner72

Midi fırın, ticari mutfaklarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir fırın çeşididir. Tam boy bir fırınla ​​aynı miktarda pişirme alanı sağlamak üzere tasarlanmıştı. Ancak enerji miktarının sadece yarısını kullanır ve fazla bakım veya temizlik gerektirmez. Midi fırınlar, maksimum rahatlık ve güvenlik için çeşitli özellik ve seçeneklerle sunulmaktadır.

Bazı modellerde, yiyeceklere set üstü ocağın her iki yanından kolayca ulaşabilmeniz için çift kapaklıdır. Bu, mutfakta birden fazla aşçı olduğunda büyük gruplar için veya hatta aile yemekleri için yemek hazırlamayı kolaylaştırabilir.

Diğer modeller, her iki taraftaki sıcaklık ayarlarını ayrı ayrı ayarlamanıza olanak tanımaktadır. Bu da aşçıların farklı yiyecekleri aynı anda farklı sıcaklıklarda pişirmelerine olanak tanır. Bu, özellikle güveç veya kızartma gibi farklı pişirme süreleri veya sıcaklıkları gerektiren yemekleri hazırlarken kullanışlıdır.

Yeni nesil midi fırın ürünlerinde elektrikli ateşleme sistemi vardır. Bu da onları diğer soba türlerinden daha güvenli kılar. Çünkü bunlar temizlenirken yanlışlıkla yanmaz. Siz de bu ürünlerden satın almayı istiyorsanız mutlaka https://www.luxell.com.tr/mini-midi-firin internet sayfasını ziyaret etmelisiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER