Kızılay Taşköprü Şubesi, Antalya’da

Türk Kızılayı Taşköprü Temsilciliği, Antalya Manangat’ta meydana gelen büyük orman yangınında vatandaşlara destek olmak amacıyla, hayırseverlerden sağladığı kuru gıda maddesi başta olmak üzere ihtiyaç durulan malzemeleri Antalya’ya götürdü

Kızılay Taşköprü Şubesi, Antalya’da
banner72

Türk Kızılayı Taşköprü Temsilciliği, Antalya Manangat’ta meydana gelen büyük orman yangınında vatandaşlara destek olmak amacıyla, hayırseverlerden sağladığı kuru gıda maddesi başta olmak üzere ihtiyaç durulan malzemeleri Antalya’ya götürdü.

Manavgat Serik’te bulunan Türk Kızılayı Afet Bölge Deposu’na yardımları teslim ettiklerini söyleyen Türk Kızılayı Taşköprü Temsilcisi Hüseyin Seven, yaşanan elim yangın olayının her Türk bireyi gibi kendilerini de derinden yaraladığını ve Türk Kızılayı olarak Antalya’da bulunmaktan ve Taşköprülü hayırseverlerin yardımını buradaki kardeşlerimize ulaştırmaktan dolayı ise mutluyuz dedi.

Bir daha böyle bir olayın asla yaşanmaması temennisinde bulunan Seven, Türk Kızılayı olarak ihtiyaç duyulan her noktada olmaya devam edeceklerini belirtti.

Türk Kızılayı’nın ülke genelinde yaşanan yangınlara destek olmak amacıyla açtığı yardım kampanyasına da tüm vatandaşları destek vermeye davet eden Seven, gerek şubelerine gelerek gerekse 0532 696 12 32 nolu telefondan bilgi alarak vatandaşların yardımlarını yapabileceklerini ifade etti. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER