Kastamonu Sanat, ‘Durgut’ ile devam

Kastamonu Sanat İşleyen Eller ve Yöresel Lezzetler Kadın Kooperatifi, Atabeygazi Konağı’nda 2022 Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi.

Kastamonu Sanat, ‘Durgut’ ile devam
banner72

Toplantıya, Bakanlık Temsilcisi Kübra Yumrudaş, Kastamonu Sanat Kooperatif Başkanı Serpil Durgut, Kooperatif üyeleri katıldı. Toplantıda 2023 hedefleri belirlenerek, alınan kararlar onaylandı. Kastamonu Sanat İşleyen Eller Yöresel Lezzetler Kadın Kooperatifi Başkanı Serpil Durgut güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. Yönetim Kurulu Üyeleri ise şöyle; Serpil Durgut, Aynur Palabıyık, Mine Telli.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kooperatif Başkanı Serpil Durgut; “Yeniden başkan seçildim. Üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni dönemde yine önceki dönemde olduğu gibi kadınlarımızın istihdamına kalkındırmaya yönelik faaliyetlerimize devam edeceğiz. Geleceğe yönelik güzel projelerimiz bizleri bekliyor. Hedefimiz, Kastamonu kadınını kalkındırmak ve kooperatiflerle birlik faaliyetleri kapsamında halka yönelik çalışmalar yapabilmek. Şehir dışındaki kooperatiflere de irtibat halindeyiz. Kastamonu adına neler yapabiliriz bunların araştırması içindeyiz. Bu sebeple elimizden gayreti gosterdik göstermeye de devam edeceğiz. Yeni dönemde gerçekleştireceğimiz projelerimiz olacak. Kadın Kooperatifleri ile birlikte çalışarak güzel projelere imza atacağız. Her şey Kastamonu'muz ve değerli kadınlarımız için” dedi. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER