Kasko Yol Yardım Hizmeti Nedir? Yol Yardımı Neleri Kapsar?

Kasko Yol Yardım Hizmeti Nedir? Yol Yardımı Neleri Kapsar?

Kasko Yol Yardım Hizmeti Nedir? Yol Yardımı Neleri Kapsar?
banner72

Trafikte aracınızın başına bir sürü olumsuz sorun gelebilir. Bunların başında da aracınızın yolda kalması geliyor. Her ne kadar tüm bakımlarını yaptırsanız da küçük bir sorun aracınızın yolda kalması için yeterli oluyor. Bu da hem sizin için hem de trafikteki tüm araçlar için büyük bir problem haline dönüşüyor. Peki bu zor anda ne yapılmalı?

Yol yardım teminatı bulunan bir kasko, başınıza gelebilecek bu büyük sorunu, ömür boyu ortadan kaldırabilir. Eğer aracınızı ilk aldığınız andan itibaren kasko yaptırırsanız hem kaza durumlarında hem de yolda kalma durumlarında arkanızda güçlü bir kasko duracaktır.

Daha fazla bilgi almak için guvensurucukursu.com web sitesiniz ziyaret edebilir, blog içeriklerini inceleyebilirsiniz. Ekstra olarak ehliyet alma süreci ile ilgili merak ettikleriniz var ise Güven Sürücü Kursu eğitmenleri ile görüşerek sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Yol Yardım Hizmetleri Nedir?

Diyelim ki uzun bir yola çıkıyorsunuz. Aracınız için gereken tüm bakım işlemlerini yaptırdınız ve sorunsuz bir şekilde aracınızı kullanmaya başlayacaksınız. Geçen 3 saatin ardından motorda beklenmedik bir sorun çıktı ve arabanız istop etti. Aracınızı bulunduğu konumdan hareket ettirememekle birlikte trafiği de kitlemiş oldunuz. İşte böyle bir durumda ‘yol yardım hizmeti’ sizi kurtaracaktır. Eğer aracınız yolda kaldıysa yapılabilecek tüm işlemler yol yardım hizmeti olarak adlandırılır. Sizin de yol yardım teminatı bulunan kaskonuz var ise, aracınızın kaldığı bölgeye hemen yardım ulaşır ve gerekli hizmeti sunarak aracınızı bulunduğu konumdan uzaklaştırarak çalışır bir şekilde size teslim eder. 7/24 verilen bu hizmet yılın 365 günü sizinle!

Yol Yardım Hizmetleri Neleri Kapsar?

  • Aracınızın yolda kaldığı ya da kaza yaptığı durumlarda bulunduğunuz konuma hemen çekici gönderilir.
  • Eğer aracın anahtarını unuttuysanız veya anahtarınıza erişemiyorsanız çilingir hizmeti ile aracınız açılır ve en kısa sürede kullanabilirsiniz.
  • Aracınızı kullanırken yakıtınızın bitmesi durumunda hemen yakıt desteği sağlanır ve yolda kalma sorununuz giderilir.
  • Tüm bunların dışında lastik değişimi de yol yardım hizmetleri kapsamındadır. Lastiğinizde oluşan problem sonucu lastiğinizin değişmesi gerekiyor ise en kısa sürede lastik temin edilir.

Saydığımız tüm bu yol yardım hizmetleri kaskonuza dahil olduğunda ücretsizdir. Siz de yol yardım teminatlı kasko yaptırır iseniz tüm bu hizmetlere sahip olabilir ve trafikte başınıza gelebilecek her türlü sorundan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Kasko Yol Yardım Hizmetleri

Kasko yardım hizmeti yukarıda yazmış olduğum yol yardım hizmetlerine ek olarak farklı hizmetler de sunuyor. Bu hizmetler:

  • Aracınızda oluşan bir problem durumunda aracınız uzun süre serviste kalmak zorunda kalabilir. Böyle bir durumda kasko şirketiniz size yedek araç vermekle yükümlüdür.
  • Sürücü durumundayken bir sağlık probleminiz doğduğu zaman, yolunuzu tamamlayabilmeniz adına size bir sürücü verilir.
  • Aracınızda bir hasar meydana geldiğinde yolculuğunuza devam edebilmesi açısından konaklayabileceğiniz bir mekân ayarlanır.
  • Aracınızın tamir edilebilmesi için yedek parça gerekiyor ve bu yedek parça götürdüğünüz serviste bulunmuyor ise, kasko şirketiniz bu yedek parçayı en kısa sürede temin ederek bulunduğunuz servise yollar.

Kasko ve yol yardımı ile ilgili sorularınızı cevapladıysak, ehliyete dair, trafiğe dair ve direksiyon eğitimlerine dair sorularınız için de Güven Sürücü Kursu ile görüşebilirsiniz. Ehliyet almak isteyen yakınlarınız, sınava girecek aile bireyleriniz var ise sürücü kursumuz ile görüşebilir. Eğer ehliyetiniz yok ise geç kalmayın ve hemen bize başvurun! Uzun yolculuklar ve trafiğin eğlenceli hali sizleri bekliyor! Hemen başvurun ve en kısa sürede ehliyetinize kavuşun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER