Hasta Yatakları

Hasta Yatakları
banner72

Konforlu bir istirahat süreci için gerekli koşulları sağlamaya yarayan hasta yatakları özellikle uzun süre yatağa bağlı kalacak hastalar için bir gerekliliktir. Çünkü bu yataklarda bulunan havalı katman sayesinde hastalarda oluşan yatak yaralarının önüne geçilebilir. Sürekli dümdüz yatmak oldukça rahatsız edici olduğundan bu yataklar sayesinde hasta kıpırdatılmadan dik konuma getirilebilir. Hijyenik olduğundan dolayı da hastanın yaralarının mikrop kapma ihtimali düşer.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yataklarında birçok farklı model bulunmaktadır. Elektrikli modeli hem refakatçi hem de hasta için büyük kolaylık sağlar. Refakatçi bir çıkrık yardımıyla yatağı kontrol etmeye çalışarak yorulmaz. Hasta basit bir kumandayla rahat ettiği konumu ayarlayabilir. Lazımlık özelliği bulunan modeller sayesinde hastaların günlük ihtiyaçlarını gidermeleri daha kolay hale gelir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde hastanın iyileşmesine ket vurmaz. 

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yataklarında fiyatlar oldukça değişkendir. Çıkrıklı elle kontrol edilen hasta yatakları elektrikli modellere göre çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. Elektrikli modeller arasında da hastalar uygun fiyatlı ürünler bulabilmektedir. Genelde elektrikli yataklarda hareket sayısı arttıkça fiyatlarda artmaktadır. https://www.tekerleklisandalyeci.com/kategori/hasta-yataklari sayfasında bu ürünlerinin fiyatlarını araştırabilirsiniz!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER