Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu
banner72

Gözler bakışların ve duyguların en güzel şekilde dışa aktarılmasını sağlamaktadır. Gözlerin çevresinde zanla kırışıklıklar ve torbalanmalar oluşabilmektedir. Bu oluşumlar bakışların değişmesine ve gözün etkisini yitirmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple göz altı ışık dolgusu işlemi uygulanmaktadır. Göz çevresinde yapılan bu uygulama ile göz çevresindeki çukur kısımlar yükseltilir.

Gözün çevresindeki çukurlar kaldırılınca göz ışığı etrafa çok daha iyi bir şekilde yansıtır. Bunun için yapılan dolgu işlemi oldukça önemli bir işlemdir. Bu işlem cerrahi müdahale kadar önemli ve özel bir işlem olduğu için uzman bir ekip tarafından yapılması uygun olacaktır.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Göz altlarının zamanla yorgunluk, yaşlılık gibi durumlar sebebiyle çukurlaşması ile birlikte gözlerde içe doğru kapanma söz konusu olmaktadır. göz altı ışık dolgusu estetik uygulaması ile birlikte bu kapanma ortadan kaldırılarak gözlerin çok daha güzel bakması sağlanmaktadır. Gözlerinizdeki ışığın karşı tarafa çok daha etkili ulaşması için bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. https://www.dryusuftopal.com/goz-alti-dolgusu/ sayfasından bu uygulama ve diğer işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER