Edding Markör Kalem Özellikleri

EddingMarkör Kalem Özellikleri

Edding Markör Kalem Özellikleri
banner72

Kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan edding hobi ve sanatsal çalışmalar için özel olarak tasarladığı ürünler ile ön plana çıkar. Mürekkep yapısı ve teknik özellikleri ile boyama ve süsleme işlerinde edding markör kalemler sıklıkla kullanılır. Yaşam alanlarında güzel objeler oluşturmak için kullanabileceğiniz edding serisi geniş renk yelpazesi ile tüm ihtiyaçları uygun olarak tasarlanmıştır.

EddingKalemleri Nerelerde Kullanılır?

Edding markör kalem pek çok farklı yüzey çeşidinde Kullanıma uygundur. Bu yüzeyler ahşap cam metal plastik karton ve kağıt olarak sıralanabilir. Bu yüzeylerde tam örtücü boyamalar yapmanıza olanak sağlayan edding hobi ve sanat işlerinde kullanılabilir.

EddingMetalik Renk Seçenekleri Ve Fiyatları

Edding marker kalem 14 farklı renk seçeneği ile satışa sunulur. Kullanım alanınıza göre renk seçenekleri arasında tercih yapabilirsiniz.Edding 750 gümüş altın bakır gibi metalik renkleri sahiptir. Altın renkleri son dönemlerde dekorasyon alanında sıkça kullanılır.Edding 700 Point marker gold rengi ile eşyalarınızı ışıltılı bir hava katmanız içinhttps://www.guvensanat.com/edding sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER