Çörek Otu Yağı Cilde İyi Gelir!

Çörek otu yağı, yıllık otsu bir bitki olan çörek otu bitkisinin tohumlarından elde edilmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş ve pek çok kişi tarafından sıklıkla tüketilmeye başlamıştır

Çörek Otu Yağı Cilde İyi Gelir!
banner72

Çörek otu yağı, yıllık otsu bir bitki olan çörek otu bitkisinin tohumlarından elde edilmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş ve pek çok kişi tarafından sıklıkla tüketilmeye başlamıştır. Çok eskilerden beri bilinen bitkisel kökenli olan bu yağ insanlara binlerce yıldır şifa dağıtmaktadır. Gıda, kozmetik ve ilaç sektöründe yoğun bir biçimde kullanılmaktadır.

Hemen hemen tüm cilt tiplerine uygundur ve düzenli kullanımda faydaları gözle görülür bir biçimde fark edilir. İçeriğinde anti-inflamatuar ve antioksidan bir çeşit bileşik olan timokinon, pek çok hastalığın geleneksel tedavisinde yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra zengin bileşenler ve çeşitli yapıtaşlarını da içeriğinde barındırır.

Çörek Otu Yağı Cilde İyi Gelir!

Çörek otu yağı cilde ve saça uygulanabileceği gibi aynı zamanda direk tüketilebilmektedir. Doğal ve güvenilir içeriği sayesinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Tüketim amacı ile kullanım durumunda günlük doz bir çay kaşığını aşmamasına özen gösterilmelidir.

Kullanımı kolaylaştırmak için farklı besin gruplarına karıştırarak tüketebilirsiniz. Örneğin salatanıza katabilir veya içmekte olduğunuz çay veya meyve suyunuza ekleyerek birlikte tüketebilirsiniz. https://www.mindivan.com.tr/kategori/corek-otu-yagi internet adresinde bu ürünleri bulabilirsiniz!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER