Bioderma Krem Nedir

Cildi nemlendirmek amacıyla üretilmiş olanbiodermakrem içeriğinde bulunan gliserin sayesinde ciltte uzun süren bir yumuşaklık ve nemlendirme sağlar

Bioderma Krem Nedir
banner72

Cildi nemlendirmek amacıyla üretilmiş olanbiodermakrem içeriğinde bulunan gliserin  sayesinde ciltte uzun süren bir yumuşaklık ve nemlendirme sağlar. Cildin yapısına uygun olarak kremsi bir yapıya sahip olduğundan cilt hızlıca emer ve asla yapışkanlık hissi vermez.

İçerdiği skin protectteknolojisi ile cildi yumuşatırken derinlemesine ve tüm yüzeyine yayılarak etki eder.  Kuruluk sebebiyle ciltte oluşan gergin ve rahatsız edici kaşınma ve kızarıklıklara son verir. Bioderma krem ile matlaşmış cilt pırıl pırıl parlar.

Bioderma Krem Nasıl Uygulanır?

Tüm yüz ve vücudun bölgelerinde kullanılabilen bioderma krem sabah akşam uygulandığında daha etkin sonuç verir.  Sabah akşam kullanmak istediğiniz bölgeye nazikçe ve masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Böylece kullandığınız bölgedeki kuruluk hissinin yavaş yavaş kaybolduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Sabah akşam uyguladıktan sonra gün içinde kuruluk hissettiğinizde tekrar kullanmak mümkün. Genelde 200 ml olan ürünü günde iki kez ölçülü bir şekilde kullanarak vücudun ihtiyacı olan neme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.  https://www.kozmela.com/bioderma sitesini ziyaret ederek bioderma krem hakkında bilgi edinebilir ve ürünü satın alabilirsiniz. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER