40 genç, Kastamonu'yu turladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve Kastamonu Dağcılık ve Spor Kulübü'nün projesi olan 4 Dağ 4 kültür projesinin ilk aşaması geride kaldı

40 genç, Kastamonu'yu turladı
banner72

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve Kastamonu Dağcılık ve Spor Kulübü'nün projesi olan 4 Dağ 4 kültür projesinin ilk aşaması geride kaldı. Projeye katılan 40 genç; Kastamonu'nun doğası, kültürü ve tarihinin keyfini çıkardı.

KADASK'tan yapılan açıklamada ise, ''Proje ekibi olarak çok yoğun bir hafta sonu geçirdik. Kampa gelip iş yükümüzü paylaşan üyelerimize özellikle teşekkür ediyoruz. Herkes bir işin ucundan tuttu. Alnımızın akıyla projenin Kastamonu etabını tamamladık. Misafir gelen gençlerimiz memnun ayrıldılar. Çok güzel dostluklar kuruldu, kanyon ve şehir gezisi, eğitimler, gönüllülük çalıştayı ve kültür gecesi etkinliklerinin tamamı amacına uygun bir şekilde başarıyla gerçekleştirildi.

Ayrıca Horma kanyonu gezisinde bizi destekleyen Pınarbaşı Belediyesine, gösterileri için merkez ortaokulu folklor ve sepetçioğlu ekibine, araç ve tesis desteği için il spor müdürlüğüne , malzeme desteği için UMKE'ye, tüm personel, malzeme ve lojistik desteği için AFAD'a çok teşekkür ediyoruz'' dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER