Yönetim tempoyu yükseltiyor BU HAFTA YOĞUN GEÇECEK

Kastamonuspor 1966, geride bıraktığımız yoğun bir haftanın ardından tekrar yoğun bir haftaya merhaba diyor. Yeni teknik direktör arayışlarına devam eden kırmızı siyahlı yönetim, sözleşmesi bitecek olan futbolcularla da görüşmelere başlayacak.

Yönetim tempoyu yükseltiyor BU HAFTA  YOĞUN GEÇECEK
banner72

 

Kastamonuspor 1966, geride bıraktığımız yoğun bir haftanın ardından tekrar yoğun bir haftaya merhaba diyor. Yeni teknik direktör arayışlarına devam eden kırmızı siyahlı yönetim, sözleşmesi bitecek olan futbolcularla da görüşmelere başlayacak.
Çarşamba günü Ziya Doğan ile yollarını ayıran Kastamonuspor 1966 Yönetimini yoğun bir hafta bekliyor. Takımı emanet edecek teknik adam arayışlarını sürdüren Başkan Metehan Babaş ve yönetim kurulu üyeleri, bir diğer taraftan ise sözleşmesi bitecek 12 futbolcunun takımda kalıp kalmayacağına göreve başlayacak teknik adamın raporuyla karar verecek. 31 Mayısta sözleşmesi sona erecek futbolcuların durumunu, göreve yeni başlayacak teknik adama bırakmak isteyen yönetim, acele bir karar vermek istemiyor. Bugünden itibaren teknik adam arayışlarına hız verecek olan kırmızı-siyahlı yönetimi yoğun ve zorlu bir hafta bekliyor.

HEYECANLI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

Ziya Doğan ile yollarını ayıran Kastamonuspor 1966 Yönetimi teknik direktör arayışlarına devam ederken, taraftarın ve kamuoyunun yeni teknik patronun kim olacağı konusundaki heyecanlı bekleyişi sürüyor. Teknik adam çalışmalarını titizlikle sürdüren KSK Yönetimi konu hakkında ser verip sır vermezken, teknik adam arayışlarının bu hafta mutlu sona ulaşabileceği gelen bilgiler arasında. Kastamonuspor teknik direktörlüğüne son olarak Ertuğrul Sağlam’ın adı geçmişti. 

TEKNİK ADAMDAN SONRA TRANSFER HAREKATI

Yönetim, takımı emanet edecek ismi netleştirdikten sonra transfer harekatına girişmek için kolları sıvayacak. Sezon başı kampına tüm transferleri yetiştirmek isteyen Kastamonuspor yönetimi, transferlerde de ince eleyip sık dokuyacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER