Yeni hoca yeni hedefler

Kastamonuspor 1966 Yönetimi, yenik teknik direktörü kamuoyuna açıklayacağı günlerde yeni sezon hedeflerini de belirlemeye devam ediyor.

Yeni hoca yeni hedefler
banner72

 

Kastamonuspor 1966 Yönetimi, yenik teknik direktörü kamuoyuna açıklayacağı günlerde yeni sezon hedeflerini de belirlemeye devam ediyor.
1- HEYECAN DİRİ TUTULACAK

Geçtiğimiz sezon yakalanan heyecanın korunacağı konusunda hem fikir olan yönetim, belirleyeceği teknik adamında başarıya aç ve heyecanlı olmasını istiyor. Yeni teknik adam heyecanını futbolculara yansıtarak takımı başarıya ulaştıracak.

2- SADECE FİZİKSEL DEĞİL ZİHİNSEL OLARAKTA HAZIRLAMALI

Yönetim, futbolcuları karşılaşmalara sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da hazırlayabilecek bir antrenör arayışında. Yönetim sahada yenilgiyi kabullenmeyen ve bir Kastamonuspor ve teknik heyet yaratma peşinde.

3- TECRÜBELİ OLSUN 
SORUNLARI ÇÖZSÜN

Takım içindeki bağları dengeli bir şekilde sağlayacak bir teknik adam isteyen yönetim, tecrübesiyle takım içindeki sorunları çözecek, sorun çıkarabilecek durumları önceden görebilecek bir teknik adam istiyor. 

4- LİGİ TANISIN 

2.Lig’i yakından tanıyan bir teknik adamla el sıkışmak isteyen yönetim, bu ligdeki futbolcuları ve takımları bilen bir antrenörle çalışmak için gün sayıyor. 

İLK DEVRE ÇOK ÖNEMLİ

Geçtiğimiz sezon ilk devre yaşanan puan kayıpları sonrası şampiyonluğu kaçıran Kastamonuspor 1966’da yönetim, bu sezonun ilk yarısına büyük bir önem veriyor. İkinci devre karşılaşmaların daha zorlu geçeceğini bilen yönetim, yeni teknik patrona ilk devre hesaplarını sunacak. Yönetim buna göre prim açıklayacak. 

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER