Teknik adam arayışları sürüyor ERTUĞRUL SAĞLAM iDDiASI

Ziya Doğan ile yollarını ayıran Kastamonuspor 1966 Yönetimi, yeni bir teknik adam arayışlarını sürdürüyor. Yönetimin kısa bir süre içerisinde Kastamonuspor’u emanet edeceği ismi açıklaması bekleniliyor.

Teknik adam  arayışları sürüyor ERTUĞRUL  SAĞLAM iDDiASI
banner72

 

Ziya Doğan ile yollarını ayıran Kastamonuspor 1966 Yönetimi, yeni bir teknik adam arayışlarını sürdürüyor. Yönetimin kısa bir süre içerisinde Kastamonuspor’u emanet edeceği ismi açıklaması bekleniliyor.
Çarşamba günü Ziya Doğan ile yollarını ayıran Kastamonuspor 1966 Yönetimi, yeni teknik adam arayışlarına son sürat devam ediyor. Yeni sezonda Kastamonuspor 1966’yı emanet edecek teknik adam hakkında ince eleyip sık dokuyan kırmızı-siyahlı yönetimin takımın başına Ertuğrul Sağlam’ı geçirebileceği öğrenildi. Kastamonuspor’un hedeflerine uygun bir ismi takımın başına geçirmeyi planladığı, birçok teknik adamın Kastamonuspor’un başına geçmek istediği ve yönetimle bu konuda temasa geçtiği öğrenildi. Araştırmalarına devam eden Kulüp Başkanı Metehan Babaş ve yönetim, KSK’nın hedeflerine uygun bir teknik adamı takımın başına getirmek için görüşme trafiğine devam ediyor.  Bu isimler içerisinde Bursaspor’u Süper Lig Şampiyonu yapan ve Beşiktaş’ı çalıştıran ünlü teknik adam Ertuğrul Sağlam’ında olduğu gelen bilgiler arasında.

HEDEF TEMMUZ AYI

Kastamonuspor 1966’da Başkan Metehan Babaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Temmuz ayında başlayacak olan kamp dönemine kadar ciddi adımlar atmayı planlıyor. Teknik direktör arayışlarında kısa bir zaman içinde mutlu sona ulaşmak isteyen Kastamonuspor, göreve gelecek teknik adamın raporuna göre kalacak ve gidecek isimleri belirleyecek. Transfer listesine göre transfer için kolları sıvayacak kırmızı-siyahlı yönetim, temmuz ayında sezonu açacak Kastamonuspor 1966’nın ilk antrenmanına kadar transferleri bitirmiş olmayı planlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2017, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER