Şaka gibi olay

Spor Toto 2. Lig’de mücadele veren İnegölspor, teknik direktör Taşkın Güngör ile anlaştıktan yalnızca 12 saat sonra yollarını ayırdı.Taşkın Güngör, kendisini 2 yıllığına bordo-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imzayı attıktan 12 saat sonra yönetim kararı ile görevinden ayrıldı. Geçtiğimiz sezon görev alan teknik direktör Ergün Penbe’nin sözleşmesinin sona ermesinin ardından 2 yıllığına göreve getirilen Taşkın Güngör, görevi başında sadece 12 saat kaldı. İnegölspor yönetimi deneyimli çalıştırıcı ile yollarını ayırma kararı alarak teknik direktörün sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. İnegölspor Tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninden sonra konuşan Güngör ilk açıklamasında “Güzel günler göreceğiz” açıklaması yapmıştı.

Şaka gibi olay
banner72

 

Spor Toto 2. Lig’de mücadele veren İnegölspor, teknik direktör Taşkın Güngör ile anlaştıktan yalnızca 12 saat sonra yollarını ayırdı.Taşkın Güngör, kendisini 2 yıllığına bordo-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imzayı attıktan 12 saat sonra yönetim kararı ile görevinden ayrıldı. Geçtiğimiz sezon görev alan teknik direktör Ergün Penbe’nin sözleşmesinin sona ermesinin ardından 2 yıllığına göreve getirilen Taşkın Güngör, görevi başında sadece 12 saat kaldı. İnegölspor yönetimi deneyimli çalıştırıcı ile yollarını ayırma kararı alarak teknik direktörün sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. İnegölspor Tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninden sonra konuşan Güngör  ilk açıklamasında “Güzel günler göreceğiz” açıklaması yapmıştı.

YÖNETİMDE KONGRE KARARI ALDI

Geçtiğimiz günlerde göreve gelen İnegölspor’un yeni yönetimi ise teknik direktör Taşkın Güngör ile yolları ayırdıktan sonra olağanüstü kongre kararı aldı. İnegölspor Başkanı Cebrail Kemer ile Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde kongre üyeleri tarafından seçilerek göreve gelmişti.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER