Ödüller, sahiplerini buldu

Ödüller, sahiplerini buldu
banner72

15-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Kapsamında “Ekranı Kapat Dünya’ya Koş” Gençlik Koşusu’nda derece elde eden sporcular, ödüllerini aldı.

4 Şubat 2019 tarihli 2019/2 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi ile 2021 yılında toplumun tüm kesimlerinin katılımı ile bağımlılıkla mücadele seferberliğinin başlatılması ve bu kapsamda uyuşturucu, sigara ve nargile, alkol ve dijital bağımlılıkla mücadelenin kampanyaya dönüştürülmesi amacı ile “Ekranı Kapat Dünya’ya Koş” adı altında Yolkonak Havalanı yolunda Gençlik Koşusu düzenlenmişti.

Düzenlenen yarışlar sonunda derece elde eden sporcular, para ödülü ile ödüllendirildi.

Yarışlarda ödüle layık görülen Serap Değirmenci, Hikmetnur Akarsu, Yarennur Çeven, Ender Arslan, Arda Uğurlu ve Serhat Çelik, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

Ödüller Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Spor Şube Müdürü Dr. Engin Kaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Demirkıran ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatma Türkmen tarafından verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER