KSK’nın yeni patronu HAFTA iÇi BELLi OLACAK!

Kastamonuspor 1966 Yönetimi, yeni haftada kırmızı siyahlıların yeni teknik patronunu kamuoyuna açıklayacak. Görüşülen teknik direktör adayları arasında bir seçim yapacak olan KSK, mutlu sona yakın.

KSK’nın  yeni patronu HAFTA iÇi  BELLi OLACAK!
banner72

 

Kastamonuspor 1966 Yönetimi, yeni haftada kırmızı siyahlıların yeni teknik patronunu kamuoyuna açıklayacak. Görüşülen teknik direktör adayları arasında bir seçim yapacak olan KSK, mutlu sona yakın.
Teknik direktör arayışlarına devam eden Kastamonuspor 1966 Yönetimi, takımı emanet edeceği teknik patronu bu hafta içi kamuoyuna açıklayacak. Gerek kulüp başkanı Metehan Babaş’ın bu hafta içini işaret etmesi, gerek teknik patron adaylarıyla görüşmelerde sona gelinmesi taraftarı heyecanlandırırken, kırmızı siyahlıların yeni teknik patronunun 1 kaç gün içerisinde netlik kazanacağı öğrenildi. Bu hafta içi Kastamonuspor’un yeni teknik patronunu kamuoyuna tanıtacak olan yönetim, teknik direktör raporuyla ise vakit kaybetmeden iç ve dış transferde atağa geçecek. 

TEKNİK ADAMIN RAPORU BEKLENİYOR

Yeni gelecek teknik patronun raporuna göre iç ve dış transferde harekete geçecek olan yönetim kurulu, iç transferde sözleşmesi sona eren 15 ismi de şu anda beklemeye aldı. Dış transferde de henüz bir adım atmayan kırmızı siyahlı yönetim, KSK’nın yeni teknik patronunun belirleyeceği transfer listesine göre hareket etmeyi planlıyor. Bu hafta içi, kırmızı siyahlı temsilcimiz için büyük bir önem taşıyor. 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER