KEMAL KILIÇ’IN GOL PLANI

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Kemal Kılıç, kadroda bulunan hücum oyuncuları ve gelecek takviyelerle birlikte gol yollarındaki problemi çözeceğine inanıyor.

KEMAL KILIÇ’IN GOL PLANI
banner72

 

    Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Kemal Kılıç, kadroda bulunan hücum oyuncuları ve gelecek takviyelerle birlikte gol yollarındaki problemi çözeceğine inanıyor. Abdullah Halman, Youssef Yeşilmen, Ali Kuçik, Halil İbrahim Tuna, Ömercan Sokullu ve Can Erdem hücum hattına sahip olan Kılıç, hücum kurmaylarına daha çok pozisyona girmeleri gerektiğini anlattı. Ligin üstünde bir hücum hattına sahip olduklarını düşünen deneyimli teknik adam gol yüzdesini yükselttikleri takdirde, kuracakları savunma anlayışıyla birlikte kolay kazanacaklarına inanıyor. 

HALMAN’A 
GÜVENİYOR
İlk devre istenilen performansı bir türlü ortaya koyamayan Abdullah Halman’a güvenen deneyimli teknik adam, ikinci devrenin başlamasıyla birlikte Halman’ında performansının iyileşeceğine inanıyor. Tecrübeli ve yetenekli ayaklardan kurulu bir hücum hattına sahip olduğunu belirten Kılıç, hücum kurmaylarına aynı zamanda, gol pozisyonlarında bitirici olmaları gerektiğinin altını çizdi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER