Kastamonuspor çıkmazı!

Önümüzdeki sezon Misli.com 2. Lig’de mücadele edecek olan GMG Kastamonuspor’da birçok oyuncunun sözleşmesi sona erdi

Kastamonuspor çıkmazı!
banner72

Önümüzdeki sezon Misli.com 2. Lig’de mücadele edecek olan GMG Kastamonuspor’da birçok oyuncunun sözleşmesi sona erdi.

Kırmızı-siyahlıların kadrosunda yer alan Kastamonulu takım kaptanı Faruk Öcal olmak üzere, Atakan Akyol, Birkan Öksüz ve Mert Arabacı, Recep Yılmaz, Özgür Yılmaz, Ömer Gür, Metincan Cici, Hakan Olkan ve Hakkı Can Aksu’nun sözleşmeleri sona erdi.

Bu oyuncularla takımın yeniden anlaşması ve yeni transferler yapması için transfer yasağının kaldırılması gerekiyor. Yasağın kaldırması için de büyük bir bütçeye gerek duyuluyor. Mevcut Kastamonuspor yönetimi, 4 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesi, kulübün yol haritasını Onursal Başkan Cengiz Aygün belirleyecek. Onursal Başkan Aygün’ün çekilmesi durumunda ise takımın ne olacağı ve kimin sahip çıkacağı konusu ise tamamen merak konusu oldu.

Daha önce de Kastamonulu iş adamlarının kendisine yeterli desteği vermediğini yönünde ifadeler kullanan Cengiz Aygün, sezon başında düzenlenen destek kampanyasında da yeterli paranın toplanılmamasından yana rahatsızlığını dile getirmişti.  Kastamonuluların desteğini isteyen Aygün, desteğin verilmemesi halinde takımı bırakacağı yönünde sinyaller de vermişti.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER