‘Kalbimin yarısını Kastamonu’da bıraktım’

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Özel İdare KHS ile başarılı bir sezon geçiren ve şampiyonluğu az farkla kaybeden Antrenör Sait Taş, gelecek sezon bir başka Bölgesel Amatör Lig ekibi Mardin Mazıdağı Fosfatspor ile anlaşmaya vardı. Taş ayrılığın ardından yaptığı açıklamada; “Kalbimin yarısını Kastamonu’da bıraktım” dedi. Taş, hem Özel İdare KHS’ye hem de Kastamonuspor’a gelecek sezon başarılar diledi.

‘Kalbimin yarısını Kastamonu’da bıraktım’
banner72

Taş; “Özel İdare ile çok güzel bir sezon geçirdik. Futbolcularla ve yönetimle çok güzel bir sinerji yakaladık. Uyumlu bir çalışmayla tatlı bir rekabet yaşandı. Çok farklı duygular yaşadığımız bir sezon oldu. Hem şampiyon olmayı hem düşme korkusunu birlikte yaşadık. Gençlerden kurulu takımımız, tecrübeli ğabeylerine uyum sağlayarak başarılı bir sezon geçirdiler. Düşük bütçelerle büyük başarı yakalamış olduk. Bunu da çok çalışmaya, futbolcu antrenör ve yönetimin uyumlu çalışmasına bağlıyorum” ifadelerini kullandı.

“KASTAMONU BİR AYAĞIMIN ORADA OLACAĞI MEMLEKETİM OLDU”

Taş: “Gelen bir teklifi Nida Sinsi başkanımızla değerlendirdik. Birlikte karar verdik. Helalliğimizi aldık. Kalbimin yarısını Kastamonu’da bırakarak ayrılık kararı aldım. Kastamonu’nun bende ayrı bir yeri var. Her zaman güzelliklerle anacağım, bir ayağımın da orada olacağı memleketim oldu.”

“YENİ TAKIMIMIZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE MÜCADELE EDECEĞİZ”

Sait Taş son olarak: “Mardin Mazıdağı Fosfatspor ile şampiyonluğa oynayacağız. Kadromuzu yüzde doksan oluşturduk. Transferleri bitirdik. İddialı bir takım olduk. Umuyorum hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşacağız. Benim hedefim her zaman şampiyonluk. Yeni takımımız için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Yeni sezonda da Kastamonu Özel İdare Spor’a ve Kastamonuspor’a canı gönülden başarı diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER