iSTANBUL’DA KRiTiK ZiRVE

İstanbul’da bir araya gelen Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Metehan Babaşve teknik direktör Ziya Doğan kritik zirvede birbirinden önemli konular hakkında görüş alışverişinde bulundu. KSK Yönetiminin bugün görüşme hakkında bir açıklama yapması bekleniliyor.

iSTANBUL’DA KRiTiK ZiRVE
banner72

 

İstanbul’da bir araya gelen Kastamonuspor 1966  Yönetim Kurulu Üyeleri,  Başkan Metehan Babaşve teknik direktör Ziya Doğan kritik zirvede birbirinden önemli konular hakkında görüş alışverişinde bulundu. KSK Yönetiminin bugün görüşme hakkında bir açıklama yapması bekleniliyor.
Pazartesi günü Kastamonu’ya gelen teknik patron Ziya Doğan ile bir görüşme gerçekleştiren Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kulüp Başkanı Metehan Babaş, Ziya Doğan ile ikinci görüşmeyi dün İstanbul’da gerçekleştirdi. Yaklaşık 2 saat süren görüşme kapalı kapılar ardından gerçekleştirilirken, yönetim kurulu ve Başkan Metehan Babaş’ın gerçekleştirilen görüşme hakkında bugün bir açıklama yapması bekleniliyor. Yeni sezona dair birbirleriyle fikir alışverişinde bulunan taraflar, bugünde bir görüşme yaparak, Kastamonuspor’un yol haritasını tam anlamıyla belirlemiş olacak. Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Metehan Babaş ise son görüşmenin ardından kamuoyunu bilgilendirecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER