'Güzel günler mutlaka gelecek'

GMG Kastamonusporlu taraftarlar, sosyal medyadan açıklama yaptı. Kulübün geleceği hakkında açıklamalarda bulunan Kastamonulu Taraftar Grubu, 'Güzel günler mutlaka gelecektir' ifadeleriyle taraftarları sağduyuya davet etti.

'Güzel günler mutlaka gelecek'
banner72

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “2021-2022 sezonunu, Kastamonu ilinin ülke tarihindeki en büyük sel felaketine maruz kalmasından dolayı, bay geçen Kastamonusporumuzda genel kurul öncesi sessizlik hakım. Mevcut yönetimdeki bu sessizliğe karşın, taraftarda yeni yılın girmesi ile birlikte heyecan yükselmeye başladı. Genel Kurul ne zaman olacak ? Yeni yönetim nasıl oluşacak? Transfer yasağı ne zaman kalkacak? Yeni sezonda nasıl bir takım oluşturulacak? gibi onlarca mesaj alıyoruz. Bundan dolayı da bizde taraftara cevap niteliğinde olması bahsinde bu yazıyı paylaşmayı uygun bulduk.

Aslında kulübümüzün onursal başkanı sayın Cengiz Aygün bu soruları Kasım ayı içinde BRTV’de katıldığı program da tek tek dile getirmiş, tüm sorulara cevap vermişti. O günkü programda, Ocak ayında yapılacak Genel Kurula işaret ederek, Kastamonuspor'u bırakın 2.lig de kalmayı, 1. Lige nasıl çıkarırız diye kafa yorduklarını, güzel bir liste oluşturacaklarını, Kastamonuspor’un önümüzdeki sezon transfer yasağını kaldırmış, transferini yapmış, güzel bir hoca ile anlaşmış, 1. Lig parolası ile bir takım oluşturacaklarını ifade ederek adeta taraftarın gönlüme su serpmişti. Bu görevin üzerlerine düştüğünü, Kastamonuspor’un ilimizin bir değeri olduğunu ve kimseye yem etmeyeceklerini beyan etmiş kesin tavrını koymuştu.

Taraftarın heyecanını anlıyoruz ama biraz sabır. Dernekler kanununa göre zaten genel kurul yapmak kanuni bir zorunluluktur. Tabidir ki güzel ve güçlü bir yönetimin oluşması içinde çalışmalarında mutlaka kapalı kapılar ardında hummalı bir şekilde yapılmakta olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda da mutlaka yönetimden bir açıklama geleceğini düşünüyoruz.

Evet Kastamonuspor'umuzu ve futbolu çok özledik. Kastamonuspor'suz bir tarafımız eksik ama şimdi ilimizin takımı için omuz omuz verip güzel bir oluşum için destek verme zamanı. Sabır ve güven. Güzel günler mutlaka gelecektir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER