Eriş, BAL'da

Geçtiğimiz sezon GMG Kastamonuspor'la 2. Ligde mücadele eden Teknik Direktör Levent Eriş, Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren İzmirspor'la anlaştı. Levent Eriş, İzmirspor ile olan hikayesinin futbol değil yaşam hikayesi olduğunu söyleyerek, “El birliğiyle İzmirspor’u eski günlerine döndürmek için çalışacağız” dedi.

Eriş, BAL'da
banner72

Tecrübeli teknik adam Levent Eriş, futbola başladığı ve efsanesi olduğu İzmirspor’a teknik direktör olarak geri döndü. Levent Eriş için İzmirspor Kulüp Binası’nda imza töreni düzenlendi. Eriş ve ekibi, Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren İzmirspor’u 3. Lig’e çıkarmak için çalışacak.

ERİŞ: “BENİM İÇİN İZMİRSPOR BAŞKA BİR DUYGU”

Törende konuşan Levent Eriş, İzmirspor ile olan hikayesinin futboldan öte olduğunu söyledi. Eriş, “Bu bir yaşam hikayesidir. 7 yaşında annesini ve babasını kaybetmiş, tutunabilecek tek dalı İzmirspor olan bir yaşam öyküsü. Benim için İzmirspor başka bir duygu. İzmirspor’un bize kattığı önemli değerler vardır. Buraya gelişime ‘Bölgesel Amatör Lig’e geldi’ olarak bakanlar tamamen yanlış bakarlar. İzmirspor sevdasının ligi olmaz. İzmirspor’un müthiş bir yönetim kurulu ve sinerjisinin olduğunu ve camiayı tekrar ayağa kaldırdığını her platformda ifade ettim. Herkesin güzel yorumları benim de burada olmam gerektiğini gösterdi” dedi. (iha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER