C Antrenör Kursu sona erdi

TÜFAD Kastamonu Şubesi öncülüğünde, ilimizde düzenlenen, ‘TFF Grassroots-C Cengiz Aygün Antrenör Eğitim Programı Açılış Töreni’ kapanış programı gerçekleştirildi.

C Antrenör Kursu sona erdi
banner72

Gazi Stadyumu’nda gerçekleştirilen kapanış törenine, Kastamonu ASKF Başkanı Adem Keloğlu, Kastamonu TÜFAD Şube Başkanı Selim Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile kursiyerlerin kurs boyunca antrenörlüğü yapan Nedim Karadeniz ve Aşkın Çift ile, antrenör adayları katıldı.

AYDIN; “MİLLİ DEĞERLERE BAĞLI GENÇLER YETİŞTİRMENİZ EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ”

Programın açılış konuşmasını yapan TÜFAD Şube Başkanı Selim Aydın; Bazı arkadaşlarımız, bir müddet sonra antrenör olarak görev yapacaklar hayatlarında. İlk önce ahlaklı bir şekilde, Milli manevi değerlere bağımlı, gençler yetiştirmeniz sizlerden en büyük dileğimiz. 10 gün boyunca, sizlerle ilgilenen başta antrenör eğiticilerimiz, Nedim hocam ve Aşkın hocam olmak üzere, kıymetli yönetim kurulu üyelerimize, tüm paydaşlarımıza, sahanın hazırlanmasında Mustafa abimize teşekkür ederiz. Yenilenen antrenör eğitim programının, bundan sonraki süreçte faydalı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

KELOĞLU; “TEMEL AMACIMIZ SPORU GELİŞTİRMEK”

Kastamonu ASKF Başkanı Adem Keloğlu ise konuşmasında;“Sporun olduğu yerde olmazsa olmaz paydaşımız Gençlik Spor’a teşekkür ediyorum. Hocalarımız başta olmak üzere bütün antrenör adaylarımızı tebrik ediyorum. Başarılı bir eğitim dönemi geçirdiniz, yapmış olduğunuz uygulamalar, hocalarımızın vermiş olduğu programlar dahilinde çalışmalarınızı sürdürdünüz. İnşallah Kastamonspor başta olmak üzere Türk sporunun her birinizden faydalanacağına inancımız tamdır. Kursların açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. ASKF olarak bizim temel amacımız sporu geliştirmek, yapılan çalışmalarla belli bir seviyeye getirmek. Aynı zamanda sporcu sayısını ve kapasitesini çoğaltmak, onun için de en büyük etkenler, siz değerli antrenörlerimizsiniz” ifadelerini kullandı.

KARADENİZ; “BU ŞEHRİ BU PROGRAMI UNUTMAYACAĞIM”

Antröner Nedim Karadeniz de; “İlk defa C Antrenör Kursu doğal çimde gerçekleşti, bunu hiç unutmayacağım. Sadece bu yıl biz sekiz farklı yere gittik, değişik illerde, değişik TÜFAD şubeleri ve yönetim kurulları ile, bu organizasyonlarda görev yaptık. Ben ilk defa, hem başkanı hem yönetim kurulu olarak, birinci günden son güne kadar sürekli yanımızda olan ama yanımızda olurken diğer şehirlerden daha farklı olarak, hiç ego yapmadan, hiç kapris yapmadan, sanki burada aday antrenör edasıyla bizi hiç üzmeden, her olayı en kısa sürede çözerek, bize muhteşem bir 10 gün yaşattılar. Bu şehri bu programı unutmayacağım, bende bu vesile ile Kastamonuspor’a da başarılar dilerim. İnşallah buradaki tüm aday antrenörlerimiz bir sonra ki eğitimlerini de alarak, bu ülke futboluna, bu ülke çocuklarına, onların daha iyi gelişmesi ve yetişmesine yarar sağlayan hizmetleri olur. Bu anlamda bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Kastamonu futbolunun tüm paydaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.  

Program, plaket takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER