Belediyespor, dev maça hazır

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi ilk maçında Danimarka’dan Odense Handbold’u konuk edecek

Belediyespor, dev maça hazır
banner72

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi ilk maçında Danimarka’dan Odense Handbold’u konuk edecek. Pazar günü Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 17.00’de başlayacak.

Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek ilk Türk takımı olan Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, salgın nedeniyle bir sezondur buluşamadığı taraftarıyla da bu karşılaşmada tekrar buluşacak.

Korona virüs tedbirleri kapsamında, sınırlı sayıda seyircinin alınacağı (yüzde 50 kapasite) bilgisine ulaşılırken; Kastamonu seyircisi yeni spor salonuyla da bir anlamda tanışmış olacak.

HAZIRLIKLAR TAMAM
Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Şampiyonlar Ligi’nin isteklerini karşılamak için organizasyon anlamında da yoğun bir çalışmayı geride bıraktı. LED alanlar, zemin reklam alanları, Şampiyonlar Ligi’nin istediği müzik sıralamaları, basın konferans odası ile VIP odaların hazırlanması gibi birçok organizasyon talebi ilk maçtan itibaren eksiksiz yerine getirilmeye çalışılacak.

TARAFTAR DESTEĞİ ŞART
Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, kadrosuna kattığı yerli yabancı yeni oyuncular ve iç transferde tekrar anlaşmaya vardığı isimlerle oldukça güçlü bir yapıya büründü. Antrenör Costica Buceschi ile birçok hazırlık maçına çıkan ve ilk resmi maçta Süper Kupa’yı müzesine götüren Belediyespor’da, moraller de oldukça yerinde gözüküyor.

Ancak Belediyespor, hem takım olarak birbirlerine alışma sürecinde hem de Şampiyonlar Ligi arenasına alışma sürecinde en büyük desteği taraftarından bekliyor. Temsilcimiz, daha önce birçok başarıya taraftarlarıyla birlikte imza attıklarını hatırlatarak, bu maçta da hentbol severleri maça beklediklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER