All Star, yeni yıldızlarını arıyor

All Star, yeni yıldızlarını arıyor
banner72

All Star Basketbol Spor Okulu ve kulüp seçmeleri için başvurular başladı. 2017 yılında Fenerbahçe Spor Okulları Basketbol Okulu olarak başlayan ve 2019 yılından bu tarafa faaliyetlerini Kastamonu Yıldızlar Topluluğu All Star Spor Kulübü olarak sürdüren gençlik ve spor kulübü derneği, korona virüs salgın şartlarının hafiflemesinin ardından gaza basacak.

Gelecek sezon tüm yaş kategorilerinde mücadele etmeye hazırlanan All Star Basketbol, alt yapıyı oluşturmak adına yazın da sıkı çalışacak. 2006-2013 arası doğumluların katılabileceği kulüp seçmeleri 19 Haziran’da gerçekleştirilecek. Spor Okulu’na ise 5-15 yaş arasındaki tüm kız erkek basketbol severler katılabilecek. Kayıt bilgi ve iletişim için 0553 648 16 74 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

All Star Spor Kulübü Kurucusu Deniz Göktürk yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2017 yılında Fenerbahçe Spor Okulları Basketbol Okulu’yla faaliyetlerimize başladık.  2019 yılında kulübümüzü kurduk. Aynı yıl Kadınlar Basketbol Ligi’ne katıldık.  U18 Türkiye çeyrek finallerine katılmaya hak kazandık ama pandemi nedeniyle turnuvalar iptal oldu. Pandeminin etkisini yitirmesiyle tekrar faaliyetlerimize devam edeceğiz. Kulüp bünyesinde Kastamonu Fen Lisesi Basketbol Antrenörü Timuçin Koçak ve Hazerbey İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Aykut Köksal antrenörlük yapmakta. Ekibimiz sağlam. Kastamonu’nun basketbol şehri olduğuna inanıyoruz ve bunun için mücadele etmeye devam edeceğiz.”

Göktürk son olarak: “Yaz dönemi antrenmanlarıyla birlikte 2022-2023 sezonunda tüm yaşlarda müsabakalara katılmak hedefindeyiz. Basketbol öğrenmek isteyen ve basketbol oynayan tüm öğrencilerimizi kulüp seçmelerine ve spor okuluna bekliyoruz.”

Seçmeler 19 Haziranda Hasan Doğan spor kompleksinde gerçekleştirilecek, yaz dönemi spor okulu ise 4 Temmuz itibariyle start verecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2022, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER