A Milli Hentbol Takımları, Konya'da ilk antrenmanlarını yaptı

Konya'da 9-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenlenecek 5. İslami Dayanışma Oyunları’nda mücadele edecek olan A Milli Kadın ve Erkek Hentbol Takımları, maçların da oynanacağı Konya Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu'nda ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

A Milli Hentbol Takımları, Konya'da ilk antrenmanlarını yaptı
banner72

A Milli Kadın Hentbol Takımı, İslami Dayanışma Oyunları’nda Senegal, Bangladeş ve Özbekistan ile birlikte A Grubu'nda; Kamerun, Afganistan, İran ve Azerbaycan da B Grubu'nda mücadele edecek. Milli Takım ilk maçını 7 Ağustos Pazar günü saat 13.00'te Bangladeş ile oynayacak. 9 Ağustos Salı günü saat 11.00'de Senegal ile karşılaşacak olan Milliler, 11 Ağustos Perşembe günü saat 13.00'te de Özbekistan ile mücadele edecek.
A Milli Erkek Hentbol Takımı ise İran ve Azerbaycan ile birlikte B Grubu'nda mücadele edecek. A Grubu'nda ise Suudi Arabistan, Katar, Fas ve Irak yer alıyor. A Milliler gruptaki ilk maçını 8 Ağustos Pazartesi günü saat 15.00'te İran ile ikinci maçını da 10 Ağustos Çarşamba günü saat 15.00'te Azerbaycan ile yapacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER