'Muhalefetin amacı ülkemizi IMF'ye mahkum etmek’

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, Mahalle Danışma Meclisi toplantılarına İsmailbey Mahallesi'nden başladı.

'Muhalefetin amacı ülkemizi IMF'ye mahkum etmek’
banner72

İsmailbey Külliyesi'nde gerçekleştiren toplantıya AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, Kadın Kolları İl Başkanı Neslihan Kaya Tufan, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu, eski Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Mücahit Dağdelenoğlu, İsmailbey Mahalle Başkanı Erdal Topçu, mahalle yönetim kurulu üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

“HÜKÜMETİMİZİN MİLLETİNİ HİÇBİR ZAMAN YALNIZ BIRAKMADI”

Toplantıda konuşan Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, bir süredir döviz üzerinden ülkemizi tehdit edenlerle mücadele ettiklerini söyleyerek; “Bu mücadelede en büyük yük her zaman Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın sırtında oluyor. Biz de bu teşkilatın bir neferi olarak daima reisimizin yükünü omuzlamaya and içtik ve 2023 seçimlerinde de onu mahcup etmemeye söz verdik. Yeni ekonomi modelimizi tüm mahallelerimizde tüm teşkilatımızın katılımlarıyla broşürlerle halkımıza anlatıyoruz, anlatacağız. Dolar ve Euro'nun bu ülke için tehdit unsuru olmaktan çıktığını, hükümetimizin milletini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını anlatacağız.”

“ASIL GAYE ÜLKEMİZİ IMF'YE MAHKUM ETMEK”

Pahalılık ve fırsatçılarla mücadelelerinin sürdüğünü hatırlatan Güzel; “Bu ülke askeri vesayetleri gördü, hukuku kullanmaya çalılan ancak hukuk dışı olan vesayetleri gördü, bürokratik vesayetleri gördü, PKK terörünü gördü, 15 Temmuz hain darbe girişimini gördü. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hepsinin üstesinden devlet-millet el ele vererek geldik. 2023 seçimlerinde tekrar Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye'yi dünyanın merkezine oturtacağız. Birçok ülkede doğalgaz, elektrik ve enerji fiyatları 5-6 kat artmışken, faizler yükseliyorken, enerji krizleri yaşanıyorken, birçok ülkede elektrik kesintileri baş göstermişken, ülkemizde bu sıkıntıları AK Parti iktidarı sayesinde elhamdülillah görmüyoruz.

Muhalefet ne diyordu?; Dolar, Euro arttı, cumhurbaşkanı istifa etsin, derhal erken seçime gidilsin. Dertleri ne?; PKK'nın belini kıran, Türkiye'yi imar eden, yasakları vesayetleri kaldırıp atan, tüm İslam coğrafyasının lideri haline gelmiş liderimizi indirmek. Bu, görünen gaye belki, ama asıl gaye ülkemizi IMF'ye mahkum etmek. Dışa tamamen bağımlı hale getirmek. PKK’nın teröristlerine af çıkarmak. Türkiye'nin Akdeniz ve Karadeniz'de doğalgaz ve petrol aramalarını sonlandırmak. Bu millet feraset sahibidir. Kimin kendisinin yanında olduğunu, kimin kendisi için çalıştığını, kimin de bu ülkeyi boyunduruğa sokmak istediğini gayet iyi bilir. Toplantımıza katılımlarınızdan ve bu coşkulu topluluğu karşımda görmekten çok mutlu oldum. Her zaman sizlerle her zaman yanınızda olacağız” dedi.

Programın ardından İsmailbey Mahallesi'nde AK Parti'ye yeni üye olan 30 kişiye parti rozetleri takıldı. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER