'Milletin gönlüne taht kurduk'

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, il yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu ve İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kaya'yla birlikte Kuzeykent Mahallesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Şmart Tekstil'i ziyaret eden AK Parti heyeti, daha sonra UFO İş Merkezi ve Galericiler Sitesi'nde yer alan esnafları da ziyaret etti

'Milletin gönlüne taht kurduk'
banner72

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, il yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu ve İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kaya'yla birlikte Kuzeykent Mahallesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.  Şmart Tekstil'i ziyaret eden AK Parti heyeti, daha sonra UFO İş Merkezi ve Galericiler Sitesi'nde yer alan esnafları da ziyaret etti.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Ünlü, pandeminin etkilerinin her geçen gün daha da azaldığını söyleyerek, ''Esnafımızla bir araya gelmek, istek, talep ve şikayetlerini bizzat yerinde dinlemek ve hatırlarını sorup hayırlı işler dilemek için esnaf ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Ülkemiz hızlı bir aşılama sürecinin içine girdi, ilimiz de günlük 7.000'in üzerinde aşılama gerçekleştiriyoruz. İlimizde yüz bin vatandaşımız tam aşılanırken toplamda da 250 bin doz aşı yapıldı. İnşallah aşılamada ciddi bir seviyeye gelerek toplumsal bağışıklığa erişmeyi hedefliyoruz. Sonrasında çok daha güzel günler bizleri bekliyor olacak. Esnaflarımız da içinden geçtiğimiz zor günlerin ardından işlerinin açıldığını söylediğinde mutlu oluyoruz. İnşallah gerek toplumsal olarak gerekse ekonomik olarak çok daha iyi günlere yürüyoruz. Bu yolda en büyük güvencemiz aşılama imkanlarıdır. Devletimiz hızla yaş gruplarını aşağı indirerek 18 yaş üzeri tüm vatandaşlarımıza aşı imkanı sunmaya çalışıyor. Sağlık çalışanlarımız yoğun geçen koronavirüs tedavilerinin yorgunluğunun unutamadan aşılama kampanyası için büyük bir fedakarlık örneği sergiliyorlar. Vatandaş olarak bizlere düşen de aşı sıramız geldiğinde gerek toplum sağlığı gerekse kendi sağlığımız için aşımızı olmaktır. Bu vesileyle aşı sırası gelen hemşehrilerimi de aşı olmaya davet ediyorum. İnşallah zor günleri aşıyla aşacağız ve tekrar büyüklerimizin elini öptüğümüz, sevdiklerimize doyasıya sarıldığımız günlere kavuşacağız'' dedi.

''SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL, HALKIMIZLA HER ZAMAN İÇ İÇEYİZ''

AK Parti'nin milletin gönlünde taht kurduğunu ve bunun en önemli vesilelerinden birinin halkın partisi olduğunu söyleyen İl Başkanı Ünlü, ''Bizler milletin sesi, halkın partisiyiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimize hizmet etmeye, bu hizmetlerimizin yanı sıra gönüller kazanmaya devam edeceğiz. Seçimden seçime değil halkımızla iç içe bir siyaset anlayışına sahibiz. Bizi biz yapan bu birlikteliğe sahip çıkarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz. Kıymetli esnaflarımıza, işletmecilerimize sağlıklı ,bereketli hayırlı işler diliyor misafirperverlikleri için şükranlarımı sunuyorum'' diye konuştu.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER