Gurbetçiler, AK Parti’nin kahvaltısında buluştu

AK Parti İstanbul Küçükçekmece İlçe Başkanlığı’nın, Kastamonulular için 2 ayda bir düzenlediği kahvaltı programının 4.sü, Küçükçekmece İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi. Kahvaltıya Kastamonuluların yanı sıra İstanbul’daki AK Partili siyasiler de katıldı.

Gurbetçiler, AK Parti’nin kahvaltısında buluştu

Ev sahipliğini AK Parti Küçükçekmece İlçe Koordinatörü, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Eroğlu ve Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Recep Şencan’ın yaptığı buluşmaya, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yazlı, Yalova İl Başkan Yardımcısı Hüseyin İshak, Esenler İlçe Başkanı Av. Umut Özkan da katılarak hemşehrileriyle buluştu. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Küçükçekmece İlçe Koordinatörü İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Eroğlu; “AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanlığı’mızda Kastamonuluların buluşmasına İstanbul'daki siyasi büyüklerimizi de davet ederek tanışma, kaynaşma, istişare, birlik ve beraberlik konularında örnek çalışmalarla, partiye bağlılıkları ve birlik beraberlikleri takdir ediliyor. Kastamonulu ilçe yöneticileri olarak bizler farklı bir çalışma modeli uygulamaktayız. Sıkılmadık el, girilmedik gönül,  davet edilmedik üye, tanışamadığımız yönetici bırakmayacağız. Bu güzel organizasyonlarda emeklerimizle heyecanlarımız bir arada. Kastamonulular bir sonraki programın beşincisini Eylül ayında gerçekleştireceğiz. Toplantılarımız farklı yüzler, farklı protokol üyeleri ile gerçekleşecek. Bu çalışmalarımız seçimlere kadar süreklilik arz edecek. AK Parti’ye gönül vermiş Kastamonuluların sayısı her geçen gün çığ gibi artıyor. Kastamonuluların sloganı,  biz birlikte daha çok güçlüyüz” ifadelerine yer verdi. (Bülten)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer
Ömer - 2 hafta Önce

Benimde param 18 tl olsaydı! !!!!!!

SIRADAKİ HABER