'Gündemimiz kalkınma olmalı'

Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Başkanı Abdullah Aktaş, yazılı basın açıklamasında bulundu. Başkan Aktaş, yaptığı yazılı basın açıklamasında Milli Görüşçüler olarak alınları ak, başları dik bir şekilde mücadelelerini sürdürdüklerini belirterek ülkenin gündeminin 'videolar' değil, yaşanan sıkıntılar olması gerektiğini savundu

'Gündemimiz kalkınma olmalı'
banner72

Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Başkanı Abdullah Aktaş, yazılı basın açıklamasında bulundu. Başkan Aktaş, yaptığı yazılı basın açıklamasında Milli Görüşçüler olarak alınları ak, başları dik bir şekilde mücadelelerini sürdürdüklerini belirterek ülkenin gündeminin 'videolar' değil, yaşanan sıkıntılar olması gerektiğini savundu.

AKTAŞ: “PROJELERİMİZ HERKESE AÇIK”

Yaptıkları siyasetin her zaman ülkenin tüm dünyaya milli ve manevi değerleri ile ve maddi kalkınma hamleleri ile liderlik etmesi olduğunu söyleyen Aktaş; “Milli Görüşçüler olarak 50 yıldır Allah’a şükürler olsun siyaset arenasında hakkı söyleyen, hakkın hâkimiyetini savunan, doğruları söyleyen ve doğruları yapan ve de her kesim tarafından başta rahmetli Milli Görüş Kurucu Genel Başkanımız Cennetmekân Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız olmak üzere ve şimdi Milli Görüşe layığı veçhile liderlik yapan Yeniden Refah Partimizin Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Beyefendi ve Milli Görüşü hakikaten sindirebilmiş Milli Görüşçüler olarak elhamdülillah alnımız ak, başımız dik bu davada mücadelemizi sürdürüyoruz. Her zaman bizim siyasetimiz, milletimizin şanlı tarihindeki hak ettiği seviyelere gelmesi ve her sahada başta İslam âlemi olmak üzere tüm dünyaya milli ve manevi değerleri ile ve maddi kalkınma hamleleri ile liderlik etmesidir. Her zaman söylediğimiz gibi ülkemizi bu liderlik seviyesine illa biz iktidar olup iktidara gelme hırsı ile değil, “Yapsın da kim yaparsa yapsın” mantığı ile projelerimiz de herkese açık” dedi.

“GÜNDEMİMİZ DERMAN BULMAK OLMALI”

Ülke gündemini meşgul eden bazı videolarla ilgili, “Devletimizin içindeki ve dışındaki safraları haftalık dizi gibi seyredip konuşmak bizim gündemimiz olmamalı” yorumunda bulunan Aktaş, ülke gündeminde yer edinmesi gereken konularla ilgili görüşlerini dile getirdi. Aktaş; “Millet olarak vatanımızın birliği beraberliği, maddi ve manevi kalkınma hamleleri konuşma yerine devletimizin içindeki ve dışındaki safraları haftalık dizi gibi seyredip konuşmak bizim gündemimiz olmamalı. Bizim gündemimiz; maddi ve manevi kalkınma hamleleri, ülkemizde dar gelirlilerin, çiftçilerimizin, esnafımızın, kısaca zor durumdaki tüm vatandaşlarımızın dertlerine derman bulmak, teknolojide ve sanayide batıya yetişmek, dışa bağımlılıktan kurtulup kendi kendine yetebilecek bir ülke hayali olmalı.  Yeni neslimiz ‘Z’ kuşağının ‘Bu ülkede yaşanmaz, imkânım olsa yurt dışına giderim’ hayallerini tersine çevirip, ülkemizi yaşanabilir bir Türkiye haline getirmek olmalı. Bizim gündemimiz; İslam birliğini kurup, doğunun lideri büyük bir ülke konumuna gelmek ve son olarak yeni bir dünya kurma ve dünyaya yön verebilecek bir ülke konumuma gelmek olmalı” diye konuştu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER