‘Ayarları bozuldu’

‘Ayarları bozuldu’
banner72

ZAFER PARTİSİ İL BAŞKANI BÜYÜKŞEN, İKTİDARIN ‘MÜLTECİ’ AÇIKLAMALARINA TEPKİ GÖSTERDİ

‘Ayarları bozuldu’

Zafer Partisi İl Başkanı Özcan Büyükşen, sığınmacılar konusunun Türkiye'nin bölünmesi için hazırlanan bir proje olduğunu ve su sorunu 11 yıldır, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın gündemde tuttuğunu savundu.

Büyükşen, yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Tehlikenin ne kadar büyük olduğunu yıllardır ondan dinledik, öğrendik. Ülkemizde sığınmacı ve kaçak nüfusun 10 milyona yaklaştığı bu günlerde bütün siyasi partiler sayın Ümit Özdağ’ın dediği noktaya ancak gelebildiler. Burada sayın Özdağ’ın bugün yaşanacaklarla ilgili endişelerini bulabildiği tüm vasıtalarla Türk Milleti’ne anlatmaya çalıştığı uzun yılları ve bugüne kadar Onun içinde bulunduğu dönemlerde 'milli partilerde' nasıl desteksiz kaldığını, dirençle karşılaştığını ve hatta nasıl köstek olmaya çalışıldığını da unutmamak gerekir. Öyle bir köstek ki sayın Ümit Özdağ’a sonunda parti kurdurdular. Şimdi bizi bir iç savaş ortamına sürükleyip, biz bununla boğuşurken ülkemizi bölmeyi hedefleyen ve toplumun büyük çoğunluğunun sayın Genel Başkanımız Ümit Özdağ’ın insan üstü çabalarıyla gördüğü bu örtülü istila görünür oldu diye genel başkanımıza ağza alınmayacak sözlerle hakaret eden bir İçişleri Bakanı var. Anlıyoruz onları aslında, Emevi Camii’nde namaz kılmaya gidemeden ülkeye 8 milyon sığınmacı ve kaçağı nasıl doldurduklarını, hala ipini koparanın Türkiye’ye gelmeye nasıl devam ettiğini, bunların ülkemizi ekonomik sosyal, demografik açıdan çökertip bir iç karışıklığın malzemesi olduğunu Türk halkının bilmesini istemiyorlardı. Konuya her gün dikkat çeken Ümit Özdağ, Türk halkını uyandırdı diye ayarları bozuldu, otokontrollerini yitirdiler. Bakana değil ama Türk Milliyetçilerine söylemek isterim ki sayın Özdağ atadan, dededen Atatürk yolunda bir Türkçü, anadan babadan adeta kundaktan bir ülkücüdür. Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ yaşamını, kariyerini Türk Milliyetçiliği üzerine kurmuş Türklük ve Türkçülük davasına ömrünü adamış bir Türk Milliyetçisi ve aydınıdır. Fotoğrafını paylaştığım kitapları bugünkü bakanların değil genel başkanlarının da boyunu aşar. AKP’nin kanatlarına sığınmış, al gülüm-ver gülüm yapan siyaset erbaplarının ise ona ve onun nezdinde biz Zafer Partililere hakaret etmek haddi de değildir, işi de değildir.”

“KÜFRÜN YANINDA DURMAK, HİÇBİR KASTAMONULU'YA YAKIŞMAZ”

“Türklüğümüzü, Türkçülüğümüzü ayaklarının altında ezmeye çalışan iç ve dış mihrakların kapı kulu olmak 'Atatürk Cumhuriyeti’ni yok edin, Kemalizm silinmeli' diyen Karen Fogg, George Soros gibilere el açmak bizim kitabımızda yazmaz, bu tip dilenci zihniyetlerin yanında yöresinde olmak da meşrebimize uymaz. İçişleri Bakanı, genel başkanımıza hakaret etmiştir, cevabını da almıştır. Bizi üzen ve sebebini sorguladığımız İçişleri bakanının küfre varan hakaret dolu sözlerine bazı yerel yönetici ve siyasetçilerin destek veren sosyal medya açıklamalarıdır. Onlara tavsiyemiz işlerini yapmaları, Kastamonu halkının mutlu olacağı, onları alkışlayacağı icraatlar ortaya koymalarıdır, sonrasında kadirşinas Kastamonu halkı onları zaten takdir edecek ve istedikleri mevkilere taşıyacaktır. Küfrün yanında durmak hiçbir Kastamonulu’ya yakışmaz, bir şey de kazandırmaz. Bugün ülke gündemine yerleşmiş bir Ümit Özdağ ve Zafer Partisi gerçeği vardır ve bundan rahatsız olduklarını biliyoruz ancak bize sataşarak irtifa kaybedeceklerini de onlar bilmeli. Çünkü Türk Milleti ve özellikle Türk Gençliği bizi anlamıştır. Sayın Özdağ’ın söylediği gibi; Türk siyaseti yanından geçen şeye dikkat etsin bundan sonra, o geçen şey Zafer Partisi ve onun değerli Genel Başkanı Ümit Özdağ’dır.” (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER