'Algı değil, hizmet için buradayız'

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, CHP'li mevkidaşı İlke Karabacak'ın kendisi hakkındaki eleştirilerine cevap verdi

'Algı değil, hizmet için buradayız'

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, CHP'li mevkidaşı İlke Karabacak'ın kendisi hakkındaki eleştirilerine cevap verdi. Başkan Karabacak'a yeni görevinde başarılar dileyen Güzel, kendisinin algı siyaseti yapmakla suçlanmasına 'algı değil, hizmet için buradayız' ifadeleriyle cevap verdi.

CHP Merkez İlçe Başkanı İlke Karabacak'ın 'Kastamonu Havalimanına kim veya kimler engel olmuş' sözleriyle kendisi algı siyaseti yapmakla suçladığını söyleyen Başkan Güzel, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalardaki sözlerini hatırlatarak, ''Sözlerimi üzerine alınan CHP Merkez İlçe Başkanı Sayın İlke Karabacak, yatırımlara kim engel oluyormuş kim karşı çıkıyormuş diyerek beni algı yapmakla itham etmiştir. Bizler algı yapmıyoruz kıymetli başkan.  Yıllardır yılan hikayesine dönmüş Kastamonu Havalimanı, geçmişte bir çok siyasetçi tarafından siyasi malzeme olarak kullanılmış, hemşehrilerimiz beklenti içersine sokulmuş ancak bir türlü Kastamonu Havalimanımız faaliyete geçirilmemiştir.  1959'dan beridir Kastamonu için hayal olan ve devasa bir yatırım niteliğindeki Kastamonu Havalimanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılarak Kastamonu'muza kazandırılmıştır. Kastamonu'muz için hayal olan devasa yatırımlardan sadece biri olan havalimanımız gerçeğe dönüştürülmüş ve Kastamonu'muza hak ettiği yatırımlar kazandırılmış ve kazandırılmaya da devam etmektedir'' dedi.

''HİÇ BİR COVİD HASTASI MAĞDUR EDİLMEDİ''

Pandemi döneminde tek bir hastanın covid sebebiyle mağdur edilmediğini savunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Güzel, ''Eğitim ve Araştırma Hastanemiz tüm doktor ve hastane çalışanlarıyla birlikte seferber olmuş ve görevini layıkıyla yapmıştır. Daha birkaç ay önce Eğitim ve Araştırma Hastanemizin yemekhanesi covid servisine dönüştürüldü şeklinde doğru olmayan açıklamalar yaparak algı oluşturanlar da maalesef yine CHP olmuştur.  CHP Merkez İlçe Başkanı Sayın İlke Karabacak, sözlerimi üzerine alınmakta haklıdır. Maalesef ülkemizde yapılan yatırımlara ilk karşı çıkan, hatta tek vaadi yapılan ve yapılacak yatırımları durdurmak olan parti Cumhuriyet Halk Partisidir. 3'ncü Havalimanı, 3'ncü Boğaz Köprüsü, Şehir Hastaneleri, Marmaray, Kuzey Marmara Otoyolu, Nükleer Santraller, Kanal İstanbul gibi projelere karşı çıkan CHP, geçmişte GAP projesine de 'kurbağalara göl yapıyorsunuz' diye eleştirmiş , ilk boğaz köprüsüne de 'hiç gereği yokken İstanbul’a köprü yapıyorlar”' diyebilmiştir'' ifadelerine yer verdi.

''GÖREVİ İÇİN HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMİ SUNUYORUM''

Daima millet için iç içe ve kol kola olduklarını sözlerine ekleyen Güzel, '' Kastamonu'muza yatırımların kazandırılmasında büyük gayret ve emeği bulunan Ak Parti Milletvekillerimiz ile İl Başkanımıza ve teşkilatımızın her kademesinde hem geçmişte görev alan hem de halen görevde bulunan tüm mensuplarımıza da bu vesileyle teşekkür ediyorum.  Milletimiz AK Parti iktidarında sadece laf değil icraat üreten bir iktidarla karşılaşmış ve büyük teveccüh göstermiştir. Kastamonu ve Türkiye için yapıcı her çağrıya kulağımız da kapımız da AK Parti olarak açıktır. Algı değil hizmet için burada olduğumuzu bir kere daha vurgulayarak CHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanına atandığı görevi için hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum'' dedi.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER