Palabıyıkoğlu’nun ilk kitabı çıktı

Gündem 37 Gazetesi muhabiri Emrah Palabıyıkoğlu’nun ilk kitabı Bir Delinin Akıl Kırıntıları yayınlandı

Palabıyıkoğlu’nun ilk kitabı çıktı

Gündem 37 Gazetesi  muhabiri Emrah Palabıyıkoğlu’nun ilk kitabı Bir Delinin Akıl Kırıntıları yayınlandı. Neyno Kültür Yayınları’ndan çıkan Bir Delinin Akıl Kırıntıları, 25 yazıdan oluşuyor. Düz yazı ve şiirleri içeren 80 sayfalık kitapta Palabıyıkoğlu, okuyanların çıkardığı anlamlar doğrultusunda kitabın amacının farklılık kazanacağını belirtti.

İlimiz merkezli yayınevi Neyno Kültür Yayınları’ndan çıkan Bir Delinin Akıl Kırıntıları’nda, yazar Emrah Palabıyıkoğlu’nun ön sözü şu şekilde: “Değerli okuyucular… Ben size bu bölümde kitabın amacını anlatmayacağım. Çünkü her biriniz, kitabı okudukça onda kendinize dair bir parça bulacaksınız ve sizlerin çıkardığı anlamlar doğrultusunda bu kitabın amacı farklılık kazanacak. Hayatın olduğu gibi bu kitabın da konusu sizlersiniz ve her sayfayı çevirdiğinizde hayat gibi, konular da değişecek. Sizlerden ricam, hayallerinizi özgür bırakın ve onların yaşamasına müsaade edin.”

Emrah Palabıyıkoğlu’nun imzasını taşıyan kitap, şu anda Neyno Kültür Yayınları’ndan temin edilebileceği gibi Palabıyıkoğlu ve internet sitelerinden de temin edilebilecek.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER