'Yazıklar olsun'

AK Parti 26. Dönem Milletvekili Murat Demir, CHP Milletvekili Hasan Baltacı'nın da katıldığı Cide Belediyesi'nde gerçekleştirilen araç filosu töreninin ardından eleştirilerde bulundu

'Yazıklar olsun'

AK Parti 26. Dönem Milletvekili Murat Demir, CHP Milletvekili Hasan Baltacı'nın da katıldığı Cide Belediyesi'nde gerçekleştirilen araç filosu töreninin ardından eleştirilerde bulundu.

Baltacı'nın Cide-Kurucaşile ''Cide - Kurucaşile Yolu yapılmalıdır. 20 yıldır her seçim öncesi yapılacağı vaat edilen, her sorduğumuzda proje aşamasında denilen, 25 kilometrelik bu yolu iktidarımızda biz yapacağız. Söz verip unutanlardan olmayacağız'' ifadelerine de cevap veren Murat Demir,  Baltacı'ya 'Sadece show peşindesin' ifadeleriyle yüklenerek, yolun ihalesinin yapıldığını ve çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu'ya da sattığını iddia ettiği araçlar üzerinden yüklenen Demir, ''250 bin TL Soğuk asfalt plenti hiç kullanılmamıştı niçin sattınız? 120 bin TL Treyler var idi neden sattınız?'' dedi.

''SEN KİMSENİN ASKERİ DEĞİLSİN''

Devlet Malzeme ofisinin verdiği araçlarla tören yapıldığını savunan Murat Demir, ''Cideli olarak şu soruyu sorma hakkımız var sanırım; 300 bin TL değerinde daha hiç kullanılmamış Asfalt aracını niçin sattınız? 250 bin TL Soğuk asfalt Plenti hiç kullanılmamıştı niçin sattınız? 120 bin TL Treyler var idi neden sattınız. Bu araçlar tamamı tarafımızdan bağış yapılmıştı. Bu araçları tamamını ben ve ailem bağışlamıştı. Şimdi gelmiş sadece asfalt plenti fiyatı değerinde bile olmayan, DMO verdiği araçlara kurdele takıp birde utanmadan AK Parti iktidarına Cumhurbaşkanımıza dil uzatacaksın. Siz bu araçlara satış yapıyoruz diye tören yapsaydınız ya? Kasanıza bayağı bedava para girmiş nakit. Sana yazıklar olsun Mehmet Başkan. Cide Belediye Başkanı Mehmet Mutlu sana bir şey hatırlatayım. Sen Cide Belediye Başkanısın kimsenin askeri değilsin. Milletvekili ve İl Başkanı yanında hazır olda durmak sana hiç yakışmadı hiç'' diye kaydetti.

''3 YILDA CİDE VE KASTAMONU'YA BİR ÇİVİ ÇAKTIN MI?''

Cide-Kurucaşile arasın yapımı devam eden yol çalışmalarının videosunu paylaşan 26. Dönem Milletvekili Demir, ''Bu yol neresi bilir misin? Bilmezsin tabiki, Belediye gel yemek ye sonra show yap ayrıl. Bu yol Avara- Kurucaşile yolu yapılıyor. Sizin tarihinizde var mı yol yapmak? Bilmiyorsan öğren, Murat Demir bu yolun tüm projelerini yaptırdı ve Bakanlığa onaylatırdı, uygulama projesi onaylandı. Sadece show peşindesin anlaşılan. Kurucaşile- Cide yolu 28 Km Aydos Düzköye kadar ihalesi yapıldı ve devam ediyor. Çatalzeytin'e kadar uzanıyor.  Hiç bir şey bilmiyorsan Kastamonu 15 Bölge müdürlüğüne çok güzel bir lansman slaytı var oradan net bilgi alırsın. Vekilim ya, şimdi bir kılıf bulursunuz biz iktidar değiliz diye. Seçim zamanı öyle demiyordun, bol keseden atıyordun. Cide'nin vekiliyim diyordun. 3 yıl geçti bir çivi dahi çaktın mı? Cide veya Kastamonu'ya? AK Parti iktidarı neler yaptı neler sizin hayaliniz dahi ulaşamaz. Sizler ancak yapılan projeleri iptal edersiniz. Sizler ancak bitmek üzere olan Metro projelerine toprak doldurursunuz. AK Parti yapar hiç merak etmeyin. Size bu millet iktidar yüzü göstermez'' ifadelerine yer verdi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER