Şenpazar Sosyal Yardımlaşmada bayrak değişimi

İstanbul da faaliyet gösteren Kastamonu Şenpazar Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Spor Derneği'nde yapılan genel kurul sonucu Hüseyin Tarı, Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi

Şenpazar Sosyal Yardımlaşmada bayrak değişimi

İstanbul da faaliyet gösteren Kastamonu Şenpazar Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Spor Derneği'nde yapılan genel kurul sonucu  Hüseyin Tarı, Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. İş yaşamındaki 45. senesinde olan Hüseyin Tarı, Seren Mefruşat markasıyla son 28 yıldır Kadıköy Kozyatağı'nda hizmet vermekteydi. Birlikte görev yaptığı mevcut başkan Yüksel Gündüz'e, yönetimine, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarına teşekkür eden Tarı, ''Kaldığımız yerden çalışmalara devam edeceğiz'' dedi.

 Uzun dönem yönetimde başkan yardımcılığı görevinde bulunan Hüseyin Tarı, gençlerin bayrağı devralması için bu dönemi değerlendireceklerini ifade etti. Dernek olarak kadınlara her zaman değer verdiğini sözlerine ekleyen başkan, 11 yıl önce Kadın kollarını oluşturan derneğimizde yönetim kurulunda kadınların olmasına dikkat ettiklerini söyledi. Bu yıl da bir ilki gerçekleştirdiklerini ve ''Başkan Yardımcılığı görevine sayın Semahat Kızılkum'u getirdik, bundan sonra kadınların daha aktif olmasını amaçlıyoruz'' diye konuştu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER