Huzurevi sakinleri piknikte buluştu

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Huzurevi'nde kalan yaşlılara verdiği sözü tutarak, piknik organize etti. Açık havada gerçekleştirilen etkinliğe iş adamı Yılmaz Danacı ev sahipliği yaptı

Huzurevi sakinleri piknikte buluştu
banner72

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Huzurevi'nde kalan yaşlılara verdiği sözü tutarak, piknik organize etti. Açık havada gerçekleştirilen etkinliğe iş adamı Yılmaz Danacı ev sahipliği yaptı.

Kaymakam Pişkin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ''Ramazan Bayramında kendilerini ziyaret ettiğimde, pandemi nedeniyle uzun süre içeride kapalı kalmaktan çok sıkıldıklarını ve piknik yapmak istediklerini söyleyen Huzurevindeki büyüklerimizin isteğini bugün yerine getirdik. Her türlü pandemi tedbirini alarak Yılmaz Danacı Özel Ormanı'nda çam ağaçlarının içerisinde güzel bir açık hava etkinliği düzenledik.

Bu program için İstanbul'dan gelen ve organizasyonun bütün masraflarını karşılayarak bizleri misafir eden Değerli İş Adamı Sayın Yılmaz Danacı'ya, pazar gününü bizlere ayıran Kastamonu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Abdullah Savaş'a, Huzurevi Müdüremiz Ayşegül Hanıma ve personeline çok teşekkür ediyorum.'' (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER