Akgül, Erzurum'dan destek sözüyle döndü

Abana Belediye Yunus Akgül, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in davetlisi olarak gittiği Erzurum’dan tam destek sözü alarak ilçemize döndü

Akgül, Erzurum'dan destek sözüyle döndü
banner72

Abana Belediye  Yunus Akgül, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in davetlisi olarak gittiği Erzurum’dan tam destek sözü alarak ilçemize döndü.

Başkan Akgül , Erzurum ziyaretleri çerçevesinde Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü yaptığı döneminde organize edilen 2011 Kış Üniversite Oyunları’nın gerçekleştirildiği spor tesislerini ziyaret ederek, buradaki dostlarıyla bir araya gelerek anılarını yad etti.

Davetlisi olduğu Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in de yakından ilgilendiği Başkanımız, Abana’da belediye tarafından uygulanacak olan iki önemli proje için tam destek sözü aldı.

İlçeye, Quiet Abana yatırımını yapan iş insanı Aydoğan Süer, Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkan Fatih Çintimar'ın da eşlik ettiği Başkan Akgül, göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı Başkan Sekmen’e ve dostlarına teşekkür etti. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER