AK Parti İl Başkanı Ünlü, Daday’da incelemelerde bulundu

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, il başkan yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Daday ilçesine ziyarette bulundu.

AK Parti İl Başkanı Ünlü, Daday’da incelemelerde bulundu
banner72

İl olarak Daday Kaymakamı Mehmet Sert’i ziyaret eden AK Parti heyeti, daha sonra AK Parti eski ilçe başkanları Sabri Özdemir ve Recep Gazioğlu, MHP İlçe Başkanı Levent Uğuzbalaban ve teşkilatını, Muhtarlar Derneği Başkanı Hikmet Karahasan, Orman İşletme Müdürlüğünü, Atlı Terapi Merkezi ve Model Binicilik Tesisini, Ziraat Odasını, Devlet Hastanesini, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünü ve esnafları ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından restorasyonu devam eden hükümet konağı binasında incelemelerde bulunan İl Başkanı Doğan Ünlü ve yönetimi, günün sonunda AK Parti Daday İlçe Başkanlığını ziyaret ederek ilçe teşkilatı ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü; “İlçe ziyaretlerimiz kapsamında Daday ilçemizde kamu kurumlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, esnaflarımızı ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya geldik. Vatandaşlarımızı dinliyor, çalışmalarımızı vatandaşlarımızın rehberliğinde sürdürüyoruz. İlçe Başkanımız Servet Bıyıklı ve ilçe teşkilatımızla birlikte Daday ilçemizin yatırımlarının takipçisi olmaya devam edeceğiz. İlçe ziyaretlerimizi, köy ziyaretlerimizi, mahalle ziyaretlerimizi sürdürecek, sokak sokak gezmeye, hemşehrilerimizle buluşmaya devam edeceğiz” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER