Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’

AK Parti İhsangazi Seçim Bürosu açılışında konuşan İl Başkanı Hasan Yağcıoğlu; "Buraya çok büyük bir organize sanayi müjdemiz var. Çalışmalarımız hızla devam ediyor. Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak” dedi.

Abdulillah Altun
Abdulillah Altun Tüm Haberleri
Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’
Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’
+2
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti İhsangazi Seçim İrtibat Bürosu, düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine AK Parti İl Başkanı Hasan Yağcıoğlu, İhsangazi Belediye Başkan Adayı Ufuk Ayvacı, İl Başkan Yardımcısı Faysal Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Mütevelli, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclisi Üyesi Gülsüme Köylü, İl Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Oğuzhan Sayıkoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Serdar İzbeli, Avukatlar Devlethan Yazımcı ve Mücahit Dağdelenoğlu, AK Parti İhsangazi İlçe Başkanı Kemal Ciğerci, partililer, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’

SAYIKOĞLU: “AK PARTİ’NİN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI İHSANGAZİ İLE BİRLEŞTİRECEĞİZ”

Törende katılımcıları selamlayarak sözlerine başlayan AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı İbrahim Oğuzhan Sayıkoğlu; “İhsangazililer Ufuk başkanının buraya hangi değerleri kattığını gayet iyi biliyorlar. İhsangazi Belediyesi’ni alacağız. Biz Ufuk başkana destek veriyoruz. AK Parti’nin gücünü, AK Parti’nin belediyecilik anlayışını İhsangazi ile birleştireceğiz. Tüm İhsangazililerin desteklerini bekliyoruz. Sizlerin desteklerinizi göreceğimizden eminim” dedi.

Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’

AYVACI: “VAAT EDİLEN GERÇEKLEŞMEYEN PROJELERİN HEPSİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

AK Parti İhsangazi Belediye Başkan Adayı Ufuk Ayvacı ise, İhsangazi’nin tüm kronik problemlerini çözmek için yola çıktıklarını ifade ederek; “İhsangazi’yi, hemşehrilerimizi ihya edeceğiz. Vaat edilen, gerçekleşmeyen projeleri çözeceğiz. En çok çalışan, en çok proje üreten, en çok hizmeti ortaya koyan belediye başkanı olacağım. Bunun sözünü veriyorum. Kronikleşmiş işler ve projeler var. Vaat edilen gerçekleşmeyen projelerin hepsini hayata geçireceğiz. İktidarın ve mensubu olduğumuz hükümetin destekleriyle yapacağız. İhsangazi’nin çehresini değiştireceğiz. Sizlerin huzurunuza 55 projeyle çıkmış bulunuyoruz” diye konuştu.

Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’

“2026 OLAN DOĞALGAZ YATIRIMI 2024’E ALINDI”

Projelerini sıralayarak sözlerine devam eden Ayvacı, şunları kaydetti; “İhsangazi’ye doğalgazın müjdesini veriyoruz. 2026 olan doğalgaz yatırımı 2024’e alındı. İnşallah belediyeyi kazandığımızda burada doğalgazı başlatacağız. İçme Suyu Arıtma Tesisi kuracağız. Ilgaz’dan gelen suyu biz arıtılmış bir şekilde size sunacağız. Güneş Enerji Santralini kuracağız, kendi elektriğimizi üreteceğiz. Hükümetimizin desteğiyle İhsangazi’ye modern bir devlet hastanesi kazandıracağız. Modern kapalı bir pazar yeri yapacağız. İlçemizin en büyük sorunu sokak hayvanlarıdır. Bizde sokak hayvanları için barınak inşa edeceğiz. İlçemizin bir diğer sorunu imardır. İlçede inşaat sektörü gelişmiyor. Şu anda kaloriferli daire sıkıntımız var. Göreve geldiğimizde imar revizyonu yapacağız. İhsangazi’nin çehresini değiştireceğiz. Yeni bir şehir planı yapacağız. İleriye dönük İhsangazi için 15 bin nüfus hedefi koyduk. İnşaat sektörünü geliştirip, İhsangazi’yi en güzel seviyeye getireceğiz. Önceki belediye başkanlarımız bunu yapmadı. 35 yıl önceki şehir planı ile ilçemiz devam ediyor. Modern Kapalı Yüzme Havuzu yapacağız. İlçemize bir hamam kazandırmak istiyoruz. İlçemize gelen misafirlerin konaklayabileceği bir yer yok. Üniversite öğrencilerimizin yakınlarının konaklayabileceği bir yer yapacağız. Hükümetimizin desteğiyle ilçemizde spor kompleksi yapacağız. Üniversite öğrencilerimizin konaklama sıkıntısını gidermek için çalışma yapacağız. Mergüze Mesire Alanı yapacağız. Atçılık ve Binicilik Tesisi’ni kurarak, ilçemize kazandıracağız. Araç-İhsangazi yolu için de ödenek çıkarıldı, orası da bu yıl içerisinde tamamlanacak. Halk kütüphanesini ilçemize kazandıracağız. Peyzaj düzenlemeleri yapacağız. İlçemize yeni bir görünüm kazandıracağız. Belediye makine parkını güçlendireceğiz.”

Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’

“SİYEZİMİZİ ULUSLARARASI ALANDA TANITACAĞIZ”

“Köylerimize de hizmet götüreceğiz, mahallelerimize de hizmet götüreceğiz. Sadece mahalle belediyesi demeyeceğiz. Her mahalleye çocuk oyun parkımızı yapacağız. Açık ve kapalı düğün salonu yapmayı planlıyoruz. Bunu da cüzi bir rakamla vatandaşlara kiralayacağız. Mahallelerimizin sıcak asfaltlarını ve parkelerini tamamlayacağız. Köylerimize de eşit derece hizmet götüreceğiz. Hayvan pazarımızı açacağız. Mezbahana binasını inşa edeceğiz. Evde bakım hizmetleri yapacağız. Kültür turları düzenleyeceğiz. Siyezimizi uluslararası alanda tanıtacağız. İhsangazi siyezin başkenti. Bunu tüm dünyaya tanıtacağız. Kum ve parke tesisi kuracağız. Kendi parkemizi üreteceğiz. Ücretsiz defin ve cenaze işlemleri yapacağız. Öğrencilerimize kırtasiye desteği vereceğiz. İlçemize sosyal market kurmayı planlıyoruz. İlçemize yeni bir üniversite binası kazandıracağız. İlçemize sulama göleti yapacağız. Afet Gönüllü Merkezi kuracağız. Kadın üreticilere ve kooperatiflere destek vereceğiz. Siyez Araştırma ve Geliştirme Merkezi kuracağız. İlçemize yeni dijital terminal yapacağız. İhsangazi gençlerine ücretsiz spor eğitimleri vereceğiz. Engellilerimize destek vereceğiz. Atık Geri Dönüşüm Tesisi kuracağız. İlçemize yeni Organize Sanayi kuracağız. Yurduntepe Kayak Tesisleri İhsangazi Yolu tamamlandı, asfaltlama çalışmasını yapacağız, turistler ve ziyaretçiler artık ilçemize de uğrayacak.”

Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’
Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’
Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak’

YAĞCIOĞLU: “ORGANİZE SANAYİ İHSANGAZİ’Yİ UÇURACAK”

Başkan Adayı Ayvacı’nın ardından söz alan AK Parti İl Başkanı Hasan Yağcıoğlu da, seçim ofisinin açılışının hayırlı olmasını dileyerek şöyle konuştu; “İhsangazi, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, 22 yıldır alt kadroların hiçbir zaman yalnız bırakmadığı bir ilçemiz. Çeşitli hizmetlerimizle taş üstüne taş koyarak gece gündüz demeyerek yaptığımız hizmetlerle bugün karşınıza çıkma dirayetini gösterdik. Yüzümüz var çünkü tarlada izimiz var da o yüzden karşınızdayız. İnşallah merkezi hükümetle yerel hükümeti bir yereli birleştirerek daha büyük hizmetlere inşallah birlikte imza atacağız. Burada sizlerden destek istiyoruz. Kastamonu’muzla ve çevre ilçelerle olan bağlantının daha güçlü olması adına çok çalıştık. Bunun örneği şu anda İhsangazi-Araç yolu. Allah nasip ederse Ulaştırma Bakanımız salı günü burada. Bunun bitirilmesi için var gücümüzle uğraşıyoruz. Hatta bir sürü projelerimiz var. Bugün tünelimiz var. İnşallah bir yanda varyant tünelimizle birlikte o tünelimizle gerçekleştireceğiz ve aynı zamanda da inşallah oradaki Kırık Barajımızı da hayata geçireceğiz. Bunların her birinin bilinci içerisindeyiz. Hizmetlerimiz hızla devam ediyor. Bizim zaten proje açıklamaktan başka bir işimiz yok, işimiz hizmet. Çünkü Cumhurbaşkanımızın işi hizmet. Gece gündüz demeden her gün ya bölünmüş yollar açıyoruz, ya dünyanın en uzun tünellerini açıyoruz ve şehirlerimize de büyük büyük şehir hastaneleri yapıyoruz. Biz seçimden seçime gelen bir parti değiliz. Her zaman yanınızdayız, yakınınızdayız. Muhtarlarımıza, Cumhurbaşkanımızın ne kadar değer verdiğini muhtarlarımız biliyor. İhsangazi’de daha çok yapacak işlerimiz var. Sizden destek istiyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde inşallah 31 Mart akşamına kadar çok çalışacak İhsangazi’yi yarınlara taşıyacağız. Çalmadık kapımız, girmedik gönlümüz kalmayacak. Seçimden sonra 2 tane bayramımız olacak. Birisi 31 Mart'tan sonraki belediye bayramımız, ikincisi de Ramazan Bayramımız. İnşallah ikisini beraber kutlayacağız. Buraya çok büyük bir organize sanayi müjdemiz var. Çalışmalarımız hızla devam ediyor. Organize Sanayi İhsangazi’yi uçuracak.”

Konuşmaların ardından AK Parti İhsangazi Seçim Bürosu’nun açılışı katılımcı protokol tarafından kurdelesi kesilerek gerçekleştirildi.

Kaynak: Haber Merkezi

05 Mar 2024 - 17:30 Kastamonu/ İhsangazi- Siyaset

Mahreç  Abdulillah Altun


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Açıksöz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Açıksöz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Açıksöz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Açıksöz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Kastamonu Markaları

Açıksöz Gazetesi, Kastamonu ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 012 37 98
Reklam bilgi