ATIK SU ARITMA TESİSİNİN ÇEVRE DANIŞMANLIK İLE ÇEVRE İZİN BELGELERİNİN ALINMASI VE LABORATUVAR ANALİZLERİNİN YAPTIRILMASI HİZMETLERİ ALINACAKTIR

KASTAMONU JANDARMA KOMANDO EĞİTİM MERKEZ  KOMUTANLIĞI

Abdulillah Altun
Abdulillah Altun Tüm Haberleri

KASTAMONU JANDARMA KOMANDO EĞİTİM MERKEZ  KOMUTANLIĞI

ATIK SU ARITMA TESİSİNİN ÇEVRE DANIŞMANLIK İLE ÇEVRE İZİN BELGELERİNİN ALINMASI VE LABORATUVAR ANALİZLERİNİN YAPTIRILMASI HİZMETLERİ ALINACAKTIR

KASTAMONU J.KOMD.EĞT.MRK.K.LIĞI BÜNYESİNDE BULUNAN 2 ADET C SINIFI KENTSEL ATIK SU ARITMA TESİSİNİN ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, ÇEVRE İZİN BELGELERİNİN ALINMASI VE LABORATUVAR ANALİZLERİNİN YAPTIRILMASINA YÖNELİK HİZMET ALIM İŞİ hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN          : 2024/216136
1-İdarenin
a) Adı      : KASTAMONU JANDARMA KOMANDO EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI
b) Adresi : GÖLKÖY MEVKİİ MERKEZ/KASTAMONU
c) Telefon ve faks numarası   : 3662152462 - 3662153570
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası: https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu hizmet alımın
a) Adı : KASTAMONU J.KOMD.EĞT.MRK.K.LIĞI BÜNYESİNDE BULUNAN 2 ADET C SINIFI KENTSEL ATIK SU ARITMA TESİSİNİN ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, ÇEVRE İZİN BELGELERİNİN ALINMASI VE LABORATUVAR ANALİZLERİNİN YAPTIRILMASINA YÖNELİK HİZMET ALIM İŞİ
b) Niteliği, türü ve miktarı : 12 AYLIK SÜRE İLE 2 ADET C SINIFI KENTSEL ATIK SU ARITMA TESİSİNİN ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, ÇEVRE İZİN BELGELERİNİN ALINMASI VE LABORATUVAR ANALİZLERİNİN YAPTIRILMASINA YÖNELİK HİZMET ALIM İŞİ
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer: Kastamonu J.Komd.Eğt.Mrk.K.lığı
ç) Süresi/teslim tarihi : İşe başlama tarihi 01.04.2024, işin bitiş tarihi 01.04.2025
d) İşe başlama tarihi : 01.04.2024
3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 07.03.2024 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : İhale Komisyonu Başkanlığı
4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5. İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6. Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 50 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi.
4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1. ATIK SU ARITMA TESİSLERİNE YÖNELİK , ATIK SU ARITMA TESİSİ YAPIM İŞİ VE ATIK SU ARITMA TESİSİNİN İŞLETİLMESİNE YÖNELİK HİZMET ALIM İŞLERİ BENZER İŞ OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.
14. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar: İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,71
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Teklifi sınır değerin altında kalan isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01988876

23 Şub 2024 - 00:05 - Resmi İlanlar

Mahreç  Abdulillah Altun


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Açıksöz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Açıksöz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Açıksöz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Açıksöz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Kastamonu Markaları

Açıksöz Gazetesi, Kastamonu ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 012 37 98
Reklam bilgi