İŞYERİ KİRALAMA İLANI

ARAÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Abdulillah Altun
Abdulillah Altun Tüm Haberleri

ARAÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Yeni Mahalle Ayanoğlu Sokak adresindeki Araç Kültür ve İş Merkezi 3. Katta bulunan 27 numaralı  bağımsız bölüm olan Dükkanın 3 (üç) yıllığına kiraya verilmek üzere Belediye Encümeninin  07/02/2024  tarih ve 9 sayılı kararı ile 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/c ve 45.maddeleri  gereği Açık Teklif (artırma) usulü ile ihaleye çıkartılmıştır.
1-İhale21 Şubat 2024 Çarşamba günü saat 14.30 'da Belediye Encümeninden oluşan komisyon huzurunda Belediye Hizmet binası  toplantı salonunda yapılacaktır.
2-İhalenin aylık/kira  muamman bedeli   :   8.000,00 TL
      İhalenin geçici teminat bedeli :    8.640,00 TL
3-Taleplilerin ihale teminatını 21 Şubat 2024 Çarşamba günü saat 12:00’a  kadar Belediyemiz tahsilat servisine yatırmaları şarttır.
4-A)İhaleye kendi adına katılacak gerçek kişiler;İhaleye katılmak için belediyemiz tahsilat servisine ödedikleri geçici teminatın makbuzu,

    1. Kanuni ikametgah sahibi olduğuna dair ikametgah belgesi
    2. T.C. Kimlik numaralarını ihtiva eden Nüfus Cüzdanı veya Pasaport fotokopisi
    3. Vekaleten iştirak edeceklerden; isteklinin adına teklif vermeye yetkili olduğuna dair noter tasdikli vekaletname.

B) Tüzel kişiler adına katılacaklardan ve gerçek kişinin ticari faaliyeti bulunan isteklilerden;
          a- Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren ihale tarihi itibariyle son bir yıl içerisinde düzenlenmiş noter tasdikli imza sirküleri, yetki belgesi ve nüfus cüzdan fotokopisi,
b-  Mevzuat gereği siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odasından veya Esnaf Odasından ihalenin yapılmış olduğu yıl içerisinde tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair  belge,
C) Ortak girişim olarak katılım olması halinde istenen diğer belgelerle birlikte noter tasdikli ortaklık beyannamesini ibraz etmek zorundadır.
5-İhaleye katılacak taleplilerin kendi adına Belediyemize herhangi bir  borcu ( emlak-ÇTV-kira-su-v.b.) bulunmadığını dair belediyemiz tahsilat servisinden alacakları güncel belge.

#ilangovtr

Basın No ILN01980384

12 Şub 2024 - 00:05 - Resmi İlanlar

Mahreç  Abdulillah Altun


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Açıksöz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Açıksöz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Açıksöz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Açıksöz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Kastamonu Markaları

Açıksöz Gazetesi, Kastamonu ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 012 37 98
Reklam bilgi