Zafer Partisi İl Başkanlığı’na genel başkanlı açılış

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kastamonu'da partisinin il başkanlığının açılışına katıldı. Partisinin il başkanlığının açılışını gerçekleştirmek üzere Kastamonu’ya gelen Genel Başkan Özdağ ve beraberindeki heyet, sırasıyla, Şehitlik, Türkiye Harp Malulü Gaziler Derneği ziyaretleri sonrasında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Özdağ, Zafer Partisi İl Başkanlığı’nın açılışı öncesinde Nasrullah Meydanı’ndaki iş yerlerini gezerek esnaf ve vatandaşla sohbet etti.

Zafer Partisi İl Başkanlığı’na genel başkanlı açılış
banner72

“TÜRKİYE’NİN ARTIK AVM’YE İHTİYACI YOK, FABRİKA YAPACAĞIZ”

Esnafların sıkıntılarını dinleyen Ümit Özdağ; “Sizlere söz veriyorum; sığınmacıları ülkelerine geri göndereceğiz. Türkiye’de artık sığınmacı istemiyoruz. 8 milyon insan için (yabancı uyruklu) 90 milyar dolar para harcadık. Eğer bu ekonomik krizi aşmak istiyorsak, yılda 10 milyar dolar harcamaktan vazgeçeceğiz. Onları yollayacağız, bu birinci yapacağımız iş. İkincisi ise 5 şirkete tam 203 milyar dolarlık ihale verilmiş. Çok fazla. Bu paralar da her neredeyse onlardan geri alacağız. Türkiye’nin artık AVM’ye ihtiyacı yok fabrika yapacağız” ifadelerine yer verdi. Genel Başkan Özdağ ve İl Başkanı Özcan Büyükşen esnaflara, sığınmacıların ülkelerine gönderilmesi amacıyla başlattıkları imza kampanyasından bahsetti.

Esnaf ziyaretleri sonrasında Zafer Partisi İl Başkanlığı binasının açılış programına katılan Genel Başkan Ümit Özdağ, burada yaptığı konuşmasında yeni il başkanlığının partiye ve Kastamonu halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Özdağ, açılış sonrası Zafer partisi il yönetimi ve üyeleriyle istişarelerde bulundu. Genel Başkan Ümit Özdağ, açılış sonrası; Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) ile Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti’ni (KGC) ziyaret etti. Genel Başkan Ümit Özdağ ve berberindeki heyet, parti il yönetimiyle birlikte son olarak Cem Sultan Bedesteni’nde Kastamonu kadın dernekleri ile “Ülkemiz ve İlimizde Kadın konulu söyleşiye katıldı. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER