Veri Cloud Salesforce Dijital Çözümleri

Veri Cloud Salesforce Dijital Çözümleri

Veri Cloud Salesforce Dijital Çözümleri
banner72

VeriCloud, dijital dünyada girişimciler için ayrıcalıklı bulut çözümleri sunan bir markadır. Dünyanın CRM alanında en iyi markası olan Salesforce’un Türkiye temsilcisi olan VeriCloud, bu işbirliği ile birçok ayrıcalığı, girişimcilerle buluşturuyor. Hedef kitlenin genişletilmesinden müşteri potansiyelinin korunmasına, müşteri konsolidasyonundan bulut çözümlerine kadar VeriCloud hizmetleri arasında ayrıcalıklı birçok çözüm bulunuyor.

Ayrıca yazılımcılar için yeni yazılımlar geliştirebilme altyapısı vadeden Salesforce VeriCloud, kurduğu işbirlikleriyle dijital dünyada ihtiyaç duyulan her türlü müşteri ilişkisi talebine cevap verebiliyor. Devasa bir ekosisteme sahip olan VeriCloud tüm girişimcilere; her bir müşterisini ayrıcalıklı hissettirebilme imkanı vadediyor.

Dünyanın Bir Numaralı CRM Çözümleri: Salesforce

Dünyanın bir numaralı CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çözümleri üreten markası olan Salesforce sunduğu yazılımlarla girişimcilere dijital dünyanın kapılarını aralıyor. Dijital analiz araçları ile girişimin genel seyrini takip edebilme kolaylığı sağlarken yeni yatırımlar için en doğru kararları verme konusunda çözümler geliştiriyor.

Veri Cloud Salesforce işbirliği ile geliştirilen çözümler arasında her biri farklı ihtiyaçlara cevap verebilen özel yazılımlar da bulunuyor. İşini büyüterek dijital dünyada var olmak isteyen her bir girişim için son derece hayati öneme sahip olan bu çözümler, elektronik ortamın tüm avantajlarından kolaylıkla yararlanabilme imkanı sunuyor. Veri.cloud Salesforce yazılımlarıyla müşteri ilişkilerini ve memnuniyetini en yüksek standartlara çekmek çok kolay.

İşinizi Büyütmek İçin Her Şey

Veri Cloud Salesforce, işini büyüterek dijital dünyaya hükmetmek isteyen girişimcilere hemen her alanda özel çözümler vadediyor. Data Cloud, Cloud Sales, Marketing Cloud, App Cloud, Commerce Cloud, Service Cloud gibi çözümleriyle VeriCloud Salesforce Danışmanlık Hizmetleri, her yazılım talebine cevap verebiliyor. VeriCloud tarafından sunulan her bir bulut çözümü, farklı bir işlevi yerine getirirken girişimcilere dijital dünyada var olabilme olanağı sağlıyor.

Uygulama geliştiricileri ve yazılımcılar için özel bir programı olan Lightning Platform, yeni uygulamalar geliştirebilme imkanı sunuyor. Ayrıca geliştirilen uygulama ve dijital çözümlerin Veri Cloud Salesforce’un ana ekosistemine entegre edilmesi de mümkün. Salesforce’un Community Cloud programı ise yeni müşterilere ulaşmak ve sahip olduğu müşterilerin alışkanlıklarını takip etmek isteyenlere özel ayrıcalıklı çözümler sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER