VALi YAŞAR KARADENiZ ŞENPAZAR’DA

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve halk toplantısına katılmak amacıyla geçtiğimiz Çarşamba günü Şenpazar ilçemizi ziyaret etti.

VALi YAŞAR KARADENiZ ŞENPAZAR’DA
banner72


Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve halk toplantısına katılmak amacıyla geçtiğimiz Çarşamba günü Şenpazar ilçemizi ziyaret etti.
Vali Yaşar Karadeniz, Kaymakamlık önünde İlçe Kaymakamı Orhan Yalınız, Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar ile il ve ilçe protokolü tarafından karşılandı. Vali Karadeniz’e okul öğrencileri tarafından da çiçek verildi.
İlçede düzenlenen halk toplantısı öncesinde Vali Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet, ilk olarak Kızılcasu Doğa Eğitim Merkezine giderek Peyzaj Tasarım Uygulama Projesi çalışmalarını yerinde izledi.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit’in de Vali Karadeniz’e eşlik ettiği incelemede Vali Karadeniz, iki etap olarak ayrılacak proje alanı hakkında yüklenici firma yetkilileri ve teknik ekiplerden bilgiler alarak talimatlar verdi.

VALİ KARADENİZ, ÖĞRENCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Ziyaretlerin devamında Şenpazar İlkokulu, Şenpazar Ortaokulu ve Şenpazar İmam- Hatip Ortaokulu’nu da ziyaret eden Vali Karadeniz, burada Okul Müdürü Ali Emilli, okul idarecileri, öğretmenler ve okul aile birliği üyeleri tarafından karşılandı. Şehit Polis Memuru Şerife Özden Kalmış’ın isminin verildiği kütüphaneyi de gezen Vali Karadeniz ve beraberindeki heyet daha sonra müzik sınıfında öğrenciler ile bir araya geldi. Müzik Öğretmeni Nazlı Ezgi Canbay’dan öğrenciler hakkında bilgiler alan Vali Karadeniz öğrencilere ileride hangi meslekleri seçmek istediklerini sorarak; “Başarınız için düzenli çalışmak çok önemli. Sizlere hem okul hayatınızda, hem de sonraki hayatınızda sonsuz başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun. Sizleri gelecekte iyi yerlerde görmek istiyoruz" dedi. Öğretmenler ile de kısa bir süre sohbet eden Vali Karadeniz, öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada bir kendilerinden bir ihtiyacı olup olmadığını sorarak; “Taleplerinizi bize her zaman iletebilirsiniz. Gelecek nesilleri yetiştirmek için cefakârca çalışarak büyük çaba sarf eden sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi. Vali Karadeniz Şenpazar ilçe ziyaretinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım yapılan aileleri de ziyaret ederek bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Yapılan ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden aileler Vali Karadeniz’e ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.         
(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2017, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER