Vali Çakır’dan afet incelemesi

Vali Avni Çakır, Taşköprü ilçesine bağlı Hamzaoğlu Köyü Öte Mahallesi ile Karşı, Çit ve Bük Köylerine giden yol üzerinde bulunan köprüde incelemelerde bulundu. Ardından Azdavay Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Vekili Şeyma Nur Kaygusuz ve Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek'ten ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Çakır, daha sonra Derelitekke köyünde ve Azdavay, Ağlı, Şenpazar karayolunda incelemeler gerçekleştirdi.

Vali Çakır’dan afet incelemesi
banner72

Şenpazar ilçesini de ziyaret eden Vali Avni Çakır, Şenpazar Kaymakam Vekili Emre Kazanasmaz ve Belediye Başkanı Cem Çınar'dan ilçede yapılan iyileştirme çalışmaları hakkında bilgi almasının ardından ilçe merkezinde yapılan çalışmalar ve Dereköy köy yolunda afete bağlı oluşan zararları yerinde inceledi.

İnceleme ziyaretleri kapsamında Cide ilçesine geçerek Kaymakam Ömer Sağlam'dan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Çakır, Loç Vadisi, Karakadı, Çamdibi köyleri grup köy yolu ve Gökçeler köyü grup köy yolunda yapılan çalışmaları yerinde inceledi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER