Ucuz atlatıldı

Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun içinde bulunduğu araç, il merkezinden Bozkurt ilçesine seyir halinde iken kaza geçirdi. Kazayı yara almadan atlatan Başkan Vidinlioğlu, başka bir araçla Bozkurt ilçesine ulaştı.

Ucuz atlatıldı
banner72

Kastamonu şehir merkezinin büyük bölümünde su kesintisine neden olan Ilgaz isale hattındaki arıza nedeniyle bölgede yaptığı incelemelerin ardından hazırlanan raporu Bozkurt ilçesinde bulunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Murat Kurum’a sunmak ve Afet Koordinasyon Toplantısına katılmak üzere yola çıkan Belediye Başkanı Vidinlioğlu’nun bulunduğu pikap yaptı.

Başkan Vidinlioğlu ve beraberindekilerin yara almadan kurtulduğu kazanın ardından araçta maddi hasar oluştu. Vidinlioğlu, başka bir araçla Bozkurt’a ulaşarak isale hattındaki sorun nedeniyle hazırlanan raporu Bakan Kurum’a iletti.

VİDİNLİOĞLU: “HERHANGİ BİR SIKINTIMIZ YOK”

Kaza sonrası sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Belediye Başkanı Vidinlioğlu, şunları kaydetti; “Ilgaz isale hattının hızla onarılması ile ilgili raporumuzu sayın bakanımıza sunmak ve Afet Koordinasyon Toplantısına katılmak üzere Bozkurt'a giderken küçük bir kaza geçirdik. Şükürler olsun ki kazayı yara almadan atlattık. Bizler de herhangi sıkıntılı bir durum söz konusu değil. Biz yolumuza başka bir araçla devam edip şehrimiz için önemli olan toplantıya katıldık. İsale hattımız ile ilgili son durumu sayın bakanımıza arz ettik. Bu süre zarfında arayıp ulaşamayan dostlarıma, dava arkadaşlarıma, hemşehrilerime, ayrı ayrı herkese teşekkür ederim.” (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER