Tosya Belediyesi’nden ‘tek tip tabela’ çalışması

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, belediye tarafından yürütülen düzenleme çalışmaları kapsamında, ilçedeki işyerlerinde tek tip tabela sistemine geçiş için çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

Tosya Belediyesi’nden ‘tek tip tabela’ çalışması
banner72

Başkan Kavaklıgil açıklamasında; “İlçenin tarihi dokusuna uygun bir şekilde dış cephe ve tek tip tabela sistemi ile bölgenin tamamen çehresini değiştirecek olan ekipler, Tosya ölçeğinde bu çalışma ile bir ilke imza atıyor. Esnaflarımızla şekillendiriyoruz, 40 bin nüfusla hep birlikte yönetiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Tosya’da belediye tarafından yürütülen düzenleme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalara yönelik açıklama yapan Belediye Başkanı Kavaklıgil; “Projelendirme ve ön hazırlık aşamalarını hızlıca tamamlayarak Rıhtım Boyu Caddesi, Arpa Pazarı ve Kasap Hali’nde bulunan işyerlerinin ticari faaliyetlerinin artması amacıyla çalışmalarına başlayan Tosya Belediyesi; ilk önce çatı, baca ve yağmur oluğu tamirlerini gerçekleştirdi. Ardından ilçenin tarihi dokusuna uygun bir şekilde dış cephe ve tek tip tabela sistemi ile bölgenin tamamen çehresini değiştirecek olan ekipler, Tosya ölçeğinde bu çalışma ile bir ilke imza atıyor. Bölgede ticari faaliyet yürüten esnaflarımızla birlikte devamlı olarak fikir alış verişinde bulunuyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. 40 bin nüfus hep birlikte yönetiyoruz” dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER